Królowa Elżbieta zatrudni pomoc domową. Doświadczenie nie jest konieczne!

Magdalena Barszczak 13.12.2018
królowa Elżbieta
Fotografia: East News

Chętni mają jeszcze dwa tygodnie, aby wysłać swoje CV.

Może nie jest to praca marzeń, ale z pewnością chętnych nie zabraknie. Jeśli kogoś fascynuje rodzina królewska, może spróbować szczęścia i zatrudnić się u królowej Elżbiety. Monarchini szuka pomocy domowej!

Ogłoszenie o pracę oferowaną przez pałac Buckingham robi furorę w sieci. Co ważne, nie potrzeba doświadczenia w sprzątaniu. Królowa bardziej stawia na "aktywność" i "chęć podejmowania nowych wyzwań".

Królowa Elżbieta oferuje pracę. Jakie ma wymagania?

"Housekeeping assistant" ma pracować przez 5 dni w tygodniu, choć nie jest wykluczone, że królowa będzie potrzebowała pomocy domowej również w weekendy. Idealny kandydat powinien być dobrze zorganizowany, mieć oko do szczegółów i umieć zarządzać czasem.

Pracownik będzie pomagał w londyńskim Pałacu Buckingham oraz w zamku Windsor. Musi być gotowy na podróże do innych rezydencji. W zamian za to z bliska przyjrzy się życiu rodziny królewskiej. Królowa oferuje 33 dni urlopu (w tym święta), kompleksowy pakiet świadczeń oraz szkolenia. Dla szczęśliwca możliwe jest także zakwaterowanie.

Do zadań pomocy domowej będzie należała opieka nad gośćmi, a także uczestnictwo w pracach przed domem i wspieranie wszelkich wydarzeń organizowanych przez pałac - czytamy na stronie patheroyalhousehold.tal.net.

I teraz najważniejsze. Ile płaci królowa? Tego nie podano w ogłoszeniu, ale monarchini w tym roku oferowała na podobnym stanowisku 16 955 funtów rocznie - donosi dailymail.co.uk. To w przeliczeniu około 6,5 tys. zł miesięcznie. Chętni mogą zgłaszać się do 1 stycznia włącznie.

Jesteście zainteresowani?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz także: Co się stanie po śmierci królowej Elżbiety? Ministrowie ćwiczyli wdrożenie tajnego planu

Fascynuje cię rodzina królewska? Nie możesz przegapić tych filmów i seriali!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów