Królowa Elżbieta ujawniła, jak podpisywała się w dzieciństwie!

Paulina Ermel 05.03.2020
Królowa Elżbieta
Fotografia: RICHARD POHLE/AFP/East News

Na facebookowym profilu Pałacu Buckingham pojawiło się dzisiaj urocze zdjęcie, które przedstawia podpis królowej Elżbiety, kiedy jeszcze była dzieckiem. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Królowa Elżbieta ma fanów na całym świecie. Monarchini posiada konta w mediach społecznościowych, na których można zobaczyć, jakim projektom obecnie przewodzi i gdzie oficjalnie występuje. I choć z pewnością królowa sama nie prowadzi tych kont, co i rusz jej przedstawiciele udostępniają zdjęcia, która cieszą się ogromnym zainteresowaniem obserwatorów rodziny królewskiej.

Ostatnio na kontach królowej Elżbiety i księcia Filipa na Facebooku i na Twitterze pojawiła się urocza fotka, na której możemy dostrzec, jak królowa podpisywała się, kiedy jeszcze była dziewczynką. Musicie to zobaczyć!

Tak królowa Elżbieta podpisywała się w dzieciństwie

Na profilach Pałacu Buckingham pojawiło się zdjęcie, które przedstawia egzemplarz książki Lewis Carroll pt. "Alicja w Krainie Czarów". Okazuje się, że książka pochodzi ze zbiorów samej królowej Elżbiety. Widnieje na niej nawet podpis królowej!

W ten sposób fani rodziny królewskiej mogą zobaczyć, jak królowa podpisywała się, kiedy jeszcze była dzieckiem i zanim została królową!

Na fotce widzimy napis: "To jest książka Elizabeth" z odręcznym podpisem ówczesnej księżniczki i następczyni tronu.

W ten sposób królowa zapowiedziała Światowy Dzień Książki, czyli inicjatywę, która ma na celu propagowanie czytania wśród młodych ludzi i walkę z analfabetyzmem u dzieci.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów