Królowa Elżbieta nie znosi rodziców księżnej Kate! Okazuje się, że ma swoje powody

Królowa Elżbieta i księżna Kate ubrane na czarno stoją na balkonie i rozmawiają
Fotografia: PPE/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Królowa Elżbieta lubi księżną Kate, ale nie znosi... jej rodziców! Okazuje się, że ma ku temu ważny powód.

Rodzina królewska pełna jest różnych niesnasek. Na jej czele stoi oczywiście królowa Elżbieta, która musi pilnować, żeby wszystko odbywało się według określonej etykiety. Problemy pojawiają się w momencie, gdy ktoś próbuje się jej sprzeciwiać. Dlatego wiele razy mówiło się, że księżna Diana miała na pieńku z królową ze względu na swój buntowniczy charakter. Podobnie księżna Meghan, która nie raz złamała zasady panujące na dworze. Okazuje się, że również księżna Kate nie ma łatwo z babcią swojego męża. A raczej jej rodzice.

Zobacz także: Królowa boi się o Kate i Williama. Jej zdaniem przyszłość monarchii jest zagrożona

Królowa Elżbieta nie znosi rodziców księżnej Kate! Z jakiego powodu?

Według najnowszych doniesień medialnych, królowa Elżbieta wręcz nie znosi rodziców księżnej Kate! 

Zazwyczaj jest tak, że młode małżeństwa muszą pogodzić oczekiwania jednej i drugiej rodziny. Zwłaszcza, gdy pojawiają się dzieci, a dziadkowie chcą mieć wpływ na ich wychowanie.

Również w przypadku książąt tak jest! A to nie podoba się królowej Elżbiecie, która dba o to, żeby dzieci Kate i Williama miały jak najlepsze, królewskie wychowanie. Martwi ją też relacja Williama z teściem.

Jak podaje Plotek.pl, książę William ma rewelacyjne kontakty ze swoim teściem, czego ponoć nie może powiedzieć o swoim ojcu. Dlatego też chętniej spędza czas w posiadłości Middletonów, również w święta.

Sami rodzice Kate także mają dolewać oliwy do ognia. Mówi się bowiem, że sprzeciwiają się surowym zasadom, do których na dworze zmuszana jest ich córka wraz z wnukami. W dodatku, jak na dziadków przystało, rozpieszczają George'a, Charlotte i Louisa, co jest sprzeczne z polityką rodziny królewskiej. 

Na szczęście nie dotyczy to samej żony Williama. Księżna Kate niemal od początku jest ulubienicą Brytyjczyków, co pretenduje ją także do tego, żeby królowa darzyła ją ogromną sympatią. 

Zobacz także: Księżna Diana w swoim ślubnym stroju miała ukryty przekaz! Ujawniono go po latach

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów