Królowa Elżbieta nie pojawi się na chrzcie Archiego!

Królowa Elżbieta w różowym płaszczu i kapeluszu
Fotografia: JANE BARLOW/AFP/East News

Chrzest synka Meghan i Harry'ego jest jednym z najdłużej oczekiwanych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta jednak się na nim nie pojawi.

Już 6 lipca odbędzie się uroczysty chrzest synka Meghan i Harry'ego, Archiego. Wszyscy z zapartym tchem oczekują tej chwili. Okazuje się jednak, że nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej wezmą udział w uroczystości, a co najważniejsze - zabraknie na niej królowej Elżbiety II! Co ciekawe, to księżna Meghan i książę Harry podjęli ostatecznie decyzję, przez którą monarchini nie będzie mogła wziąć udziału w chrzcie ich dziecka. Co takiego się wydarzyło?

Zobacz także: Księżna Meghan niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie! Ktoś tu wraca do formy

Królowa Elżbieta nie pojawi się na chrzcie Archiego

Cała rodzina królewska długo czekała na chrzest małego Archiego. Ostatecznie Meghan i Harry wybrali datę - 6 lipca. I to właśnie ta data okazała się być problematyczna.

Właśnie tego dnia królowa Elżbieta II wyjeżdża do Szkocji na Tydzień Holyrood. W związku z tym właśnie przeniesienie jej podróży nie wchodziło w grę. 

Królowa nie pojawi się na chrzcie z powodu wcześniejszych zobowiązań. W przeszłości wzięła udział w uroczystości księcia George'a i księżniczki Charlotte, ale w ubiegłym roku opuściła chrzest księcia Louisa - podaje informator "The Sunday Times". 

Jak donosi portal Plejada.pl, chrzest już został przeniesiony właśnie na 6 lipca! Wszystko dlatego, że pierwotnie miał on się odbyć 5 lipca, jednak dziadek Archiego, książę Karol, nie mógłby wtedy być obecny na uroczystości. 

Jak już wiemy, chrzest Archiego ma być skromną uroczystością w gronie najbliższych. Zaproszono 25 gości, a cała uroczystość ma się odbyć bez udziału kamer i fotoreporterów.

Zobacz także: Królowa Elżbieta woli Meghan od Kate? Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii!

Jesteś fanem brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź, jak dużo wiesz na temat tej monarchii!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów