Królowa Elżbieta nie daje spokoju Meghan. Zobaczcie, jak będzie ją kontrolować!

Paulina Ermel 26.05.2018
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Poza listą surowych zakazów, których musi przestrzegać piękna żona księcia Harry'ego, pojawiło się coś jeszcze. Księżna Meghan nie będzie zadowolona.

Nie od dziś wiadomo, że rodzina królewska ma swoje tradycje i zasady, których restrykcyjnie przestrzega. Każdy nowy członek najpopularniejszej monarchii na świecie musi się do nich dostosować. Teraz czeka to księżną Meghan - świeżo upieczoną żonę księcia Harry'ego. Królowa Elżbieta nie odpuszcza Amerykance. Zamierza kontrolować jej zachowanie. W jaki sposób?

Zobacz także: Oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan. Jedno jest wyjątkowe

Okazuje się, że królowa Elżbieta miała dla przyszłej żony swojego wnuka pewien plan. Właśnie zatrudniła dla niej... osobistą asystentkę! I to nie byle jaką, bo samą Samanthę Cohen. Kim jest tajemnicza postać? Nazywana "Panterą" Samantha pracuje z królową od 17 lat. Ma za zadanie nauczyć Meghan życia w rodzinie królewskiej i wdrożyć ją we wszystkie zasady królewskiej etykiety. 

Cohen pojawiła się u boku księżnej Meghan już podczas uroczystości związanych z 70. urodzinami księcia Karola. Nie ma wątpliwości, co do tego, że każdą wpadkę czy potknięcie świeżo upieczonej księżnej zanotuje i przekaże królowej.

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów