Królowa Elżbieta uwielbia ten serial! Jedna ze scen jednak ją oburzyła

Królowa Elżbieta i księżniczka Anna
Fotografia: Instagram/The Royal Family

Królowa Elżbieta uwielbia jeden z popularnych seriali! Okazuje się, że jest jego wielką fanką, choć nie spodobał jej się jeden wątek. Pewnie już wiecie, o jaki serial chodzi.

Kto by się spodziewał, że królowa Elżbieta uwielbia oglądać seriale. A jednak! Brytyjska monarchini jest fanką przede wszystkim jednej produkcji od platformy Netflix. Nikogo nie zdziwi chyba, że chodzi o "The Crown". Choć produkcja obnaża sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej, Elżbieta II doskonale się przy niej bawi. W serialu pojawił się jednak jeden wątek, który nie do końca jej się spodobał. Porusza on historię księcia Karola.

Zobacz także: Bez czego królowa Elżbieta nie wyruszy w podróż? Ten zwyczaj może was zaskoczyć

Królowa Elżbieta uwielbia "The Crown"

Brytyjski dziennik "The Mirror" donosi, że królowa Elżbieta jest fanką serialu "The Crown". Królowa docenia produkcję Netfliksa, jednak według doniesień portalu Plejada.pl nie spodobał jej się jeden wątek.

Chodzi o moment, gdy królowa i książę Filip oddają małego księcia Karola do szkoły Gordonstoun w Szkocji. W placówce do niedawna jeszcze panował wojskowy rygor. Tego typu szkoły dla małych książąt były kiedyś normą, a w serialu widzimy, że to Filip uparł się na to, żeby wrażliwy Karol ukończył wojskowe nauczanie, choć ten płakał i nie potrafił się tam odnaleźć.

Trudno się dziwić zatem, że ten, rozrywający serce wątek, nie spodobał się królowej. Choć nie wiemy do końca, czy twórcy "The Crown" pokazali prawdę, Elżbieta II uważa, że ukazali jej męża jako pozbawionego serca ojca. Nie przeszkadza jej to jednak pozostawać fanką produkcji.

Co ciekawe, również inni członkowie rodziny królewskiej uwielbiają "The Crown"! Fanem serialu jest m.in. książę Edward, najmłodszy syn królowej. To ponoć właśnie on namówił mamę do obejrzenia produkcji Netfliksa.

Zobacz także: Książę Andrzej zamieszany w skandal pedofilski? Jest komentarz pałacu

"The Crown" przybliża nam funkcjonowanie brytyjskiej rodziny królewskiej. Też jesteś jej fanem? Sprawdź, jak dobrze znasz brytyjską monarchię!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów