Królowa Elżbieta i książę Karol cierpią na dziedziczną chorobę? Brytyjczycy zaniepokojeni!

Zuzanna Morska 18.09.2019
Królowa Elżbieta i książę Karol
Fotografia: Eastnews

Fani rodziny królewskiej dopatrzyli się u księcia Karola i królowej Elżbiety niepokojących symptomów. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Brytyjska rodzina królewska to najsłynniejsza monarchia na świecie. Oczy całego świata skierowane są na jej członków i ich poczynania. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście sama królowa Elżbieta. Obserwatorzy jednak śledzą również losy księcia Karola, jego synów i ich żon.

Niedawno Brytyjczycy wypatrzyli u królowej i księcia Karola niepokojące objawy. Sądzą, że mogą być one sygnałami dziedzicznej choroby!

Królowa Elżbieta i książę Karol cierpią na chorobę dziedziczną?

Już od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje dotyczące choroby królowej Elżbiety. Uważni obserwatorzy rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że 93-letnia monarchini nie cieszy się zbyt dobrym zdrowiem.

Plotki podsyciło jedno z ostatnich oficjalnych wyjść królowej. Otóż na spotkaniu z królową Ranią z Jordanii monarchini nie miała na sobie rękawiczek, które nosi niemal zawsze. Tym samym świat miał okazję zobaczyć jej posiniaczone dłonie, które za wszelką cenę starała się ukryć za plecami.

Niepokojące jest też to, że książę Karol niemal zawsze ma spuchnięte i sine dłonie. Nietrudno znaleźć zdjęcia, które je pokazują.

Dlatego właśnie wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej wybuchła panika i pojawiły się spekulacje o chorobie dziedzicznej u królowej Elżbiety i u księcia Karola. Pałac Buckingham odmawia jednak w tej sprawie komentarza.

Coś jest na rzeczy?

EN_01392758_0003
Fotografia: Eastnews
EN_01365179_0003
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów