Separacja w rodzinie królewskiej! Królowa Elżbieta i książę Filip nie widują się tygodniami

Rodzina królewska na balkonie podczas urodzin królowej Elżbiety II
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Związki w rodzinie królewskiej nie bywają łatwe. Doskonale wiedzą o tym królowa Elżbieta i książę Filip. Mimo 72 lat w małżeństwie wciąż miewają problemy. Teraz nie widują się tygodniami!

Niedawno bardzo głośno było na temat problemów w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. Brytyjskie media donosiły nawet, że Middleton wyprowadziła się z pałacu i zabrała ze sobą dzieci. Teraz znów donoszą niepokojące informacje, jednak tym razem nie chodzi o Kate i Williama. Okazuje się, że jeszcze inne małżeństwo jest w separacji i to sama królowa Elżbieta II i książę Filip! To nie pierwszy raz, gdy w ich związku pojawiają się problemy.

Zobacz także: Królowa Elżbieta jest uzależniona od hazardu? Na wyścigach konnych zarobiła fortunę!

Królowa Elżbieta i książę Filip są w separacji?

Książę Filip dwa lata temu przeszedł na zasłużoną emeryturę. Brytyjskie media donoszą, że to właśnie od tego momentu spędza coraz mniej czasu z królową, która wciąż sprawuje funkcje reprezentacyjne.

Filip i Elżbieta są małżeństwem od 72 lat. Książę, zmęczony londyńskim zgiełkiem, woli przebywać na wsi, w ich domku Wood Farm na terenie Sandringham. Czyta książki, maluje, pisze listy i przyjmuje gości. Królowa nie może sobie natomiast na to pozwolić. Elżbieta wciąż pracuje w Pałacu Buckingham.

Według informacji podanych w mediach Elżbieta i Filip nie widują się całymi tygodniami! Królowa ponoć nie ma nic przeciwko. Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy idzie na rękę swojemu mężowi. Od lat w prasie pojawiały się bowiem informacje o hulaszczym stylu życia Filipa i przymykającej na to oko monarchini. Myślicie, że teraz jest podobnie?

Zobacz także: Królowa Elżbieta II zdecydowała się złamać protokół. Co jest powodem?

Znasz wszystkie sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów