Dawniej występowały u boku Hugh Hefnera. Jak dziś wyglądają "króliczki Playboya"?

Julia Pandecka 30.10.2019
Hugh Hefner i Króliczki Playboya
Fotografia: Charbonneau/Rex Features/Shutterstock/East News

Od premiery programu "Króliczki Playboya" minęło już prawie 15 lat. Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt były ulubienicami Hefnera. Jak dziś wyglądają?

W 2005 roku w amerykańskiej telewizji pojawiło się show "Króliczki Playboya". Dzięki temu widzowie mogli bliżej poznać kobiety, z którymi mieszkał i pozował Hugh Hefner, twórca magazynu "Playboy". Największymi gwiazdami tego programu były trzy "Króliczki": Holly Madison, Kendra Wilkinson oraz Bridget Marquardt. Dziś każda z nich ma własne życie - są żonami i matkami. Mają też nieco skromniejsze wizerunki. Zobaczcie, jak dziś wyglądają legendarne "króliczki Playboya"

Zobacz także: Wojewódzki na okładce "Playboya" sprzed 12 lat. "Niemęska szowinistyczna świnia"

Jak dziś wyglądają "króliczki Playboya"?

Holly Madison dziś ma 40 lat. Widzowie uważali ją za ulubienicę Hugh Hefnera. Kobieta w 2008 roku postanowiła jednak opuścić dom Playboya, a także show. Nadal pozostała w blasku fleszy. W 2009 roku otrzymała własne show, "Holly's Wold" i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". W 2013 roku wyszła za mąż za biznesmena Pasquale'a Rotella. W tym roku się rozwiedli, mają jednak dwójkę dzieci. Holly jest zwolenniczką operacji plastycznych i ma na swoim koncie dwie książki, w tym autobiografię.

Kendra Wilkinson, czyli jedna z najmłodszych uczestniczek show. Dziś ma 34 lata i zrezygnowała z jasnego blondu. Do 2018 roku była z Hankiem Baskettem, który jest graczem footballu amerykańskiego. Wspólnie mają dwójkę dzieci: 10-letniego Hanka oraz 5-letnią Allijah. Kendra również nie zniknęła z show-biznesu. Zagrała epizodyczne role w takich produkcjach jak: "Straszny film 4", "Straszny film 5" oraz "Rekinado 3". W latach 2009-2011 miała także swój program, pt. "Kendra".

Bridget Marquardt dziś ma już 43 lata. Podobnie jak Holly, często korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Wciąż też cieszy się piękną sylwetką. Ona także miała swój program, "Bridget's Sexiet Beaches". Próbowała swoich sił także w kinie i na srebrnym ekranie. Wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak: "Straszny film 4", "Okrucieństwa nie do przyjęcia", "AppleBox" oraz "Szpital miejski". 

Zobaczcie, jak dziś wyglądają "króliczki Playboya"!

Zobacz także: Mała Ania ostro o byłych uczestnikach, którzy odcięli się od "Warsaw Shore": "Pie**olą głupoty i tyle"

Holly Madison:

Kendra Wilkinson:

Bridget Marquardt:

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów