Tort cytrynowy i biżuteria warta fortunę. Coraz więcej szczegółów ślubu Meghan i księcia Harry’ego

Paulina Ermel 23.03.2018
Meghan Markle i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Kolejne nowiny dotyczące królewskiego ślubu ujrzały światło dzienne.

Od samego początku związek księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle wzbudzał zainteresowanie. Od ogłoszenia zaręczyn fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na ślub. I choć zostały jeszcze niecałe 2 miesiące, coraz więcej szczegółów wychodzi na jaw.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Wiemy m.in. jak wygląda zaproszenie na ślub Meghan i księcia Harry’ego. Zostało wykonane przez Barnard&Westwood – widać na nim herb Księcia Walii wydrukowany złotym atramentem. Zaproszenie zostało wydane w imieniu Jego Królewskiej Wysokości Księcia Walii - goście zaproszeni są na uroczystość do kaplicy św. Jerzego, a następnie na lunch w sali St George’s Hall.

zaproszeniemeghan
Fotografia: Eastnews

Przyszli małżonkowie wybrali już cukiernię, w której powstanie ich ślubny tort. Będzie to kompozycja o smaku cytryny i dzikiego bzu ozdobiona świeżymi kwiatami. Tort przygotuje marka Violet Cakes, której właścicielką jest Claire Ptak – znajoma Meghan Markle. Kobiety poznały się, kiedy Claire mieszkała jeszcze w Kalifornii. Co ciekawe, ma ona polskie korzenie – jej babcia jest Polką!

W rozmowie z magazynem „Express” Claire nie kryła ekscytacji, że będzie mogła przygotować tort dla Meghan i Harry’ego.

Nie mogę wam powiedzieć, jak bardzo jestem zachwycona, że zostałam wybrana, aby zrobić tort weselny księcia Harry'ego i pani Markle

Ogromne zainteresowanie wzbudza też kreacja przyszłej panny młodej. Eksperci spekulują, w czym może wystąpić podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Krążą plotki, że suknia ślubna Meghan Markle kosztuje ok. 2 mln złotych i pochodzi z brytyjskiego domu mody Alexander McQueen. Do tego aktorka ma założyć biżuterię o wartości ok. 500 tys. złotych.

Pojawiły się również spekulacje na temat obrączek Harry’ego i Meghan. Jej pierścionek zaręczynowy wykonany został z jasnego złota. A obrączka powinna do niego pasować.

Ślub odbędzie się 19 maja w Kaplicy księcia Jerzego w zamku Windsor. Myślicie, że przebije ceremonię zaślubin księcia Williama i księżnej Kate?

Zobacz także: Meghan Markle po ślubie z Harrym będzie musiała zrezygnować z tych rzeczy. Na co nie pozwala protokół?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów