Beyoncé zabrała córkę na premierę "Króla Lwa". Blue Ivy przyćmiła mamę!

Beyonce w oryginalnej fryzurze na czerwonym dywanie podczas premiery filmu Disneya "Król Lew"
Fotografia: ROBYN BECK/AFP/East News

Beyoncé wzięła udział w oficjalnej amerykańskiej premierze filmu "Król Lew". Na czerwony dywan zabrała męża i córkę. Blue Ivy skradła całe show!

"Król Lew" w wersji aktorskiej już 19 lipca wchodzi na ekrany polskich kin. Tydzień wcześniej pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Właśnie odbyła się oficjalna amerykańska premiera z udziałem gwiazd. Głosu lwicy Nali w najnowszym filmie Disneya udzieliła Beyoncé. Wokalistka postanowiła pojawić się na czerwonym dywanie w towarzystwie najbliższych. Nie da się ukryć, że całe show skradła jednak jej córeczka, Blue Ivy, która od dawna jest małą ikoną mody.

Zobacz także: Kobieta zagaduje Jaya-Z na meczu. Zobaczcie, co zrobiła siedząca obok Beyonce!

"Król Lew": Beyoncé na premierze z Blue Ivy

Beyoncé pojawiła się na premierze "Króla Lwa" w towarzystwie swojego męża Jaya-Z i córeczki Blue Ivy.

Dziewczynka, choć ma dopiero 7 lat, uznawana jest już za małą ikonę mody. Jej mama od małego przygotowuje jej stylizacje od największych światowych projektantów. 

Trudno się dziwić zatem, że Blue Ivy przyćmiła swoją mamę na czerwonym dywanie, choć Beyoncé również wyglądała rewelacyjnie! Dziewczynka miała na sobie identyczną spódnicę jak jej mama - czarną z brokatem. Do tego miała dobrany biały golf i czarną marynarkę z łańcuszkami na ramionach.

Beyoncé natomiast do spódnicy dobrała czarną marynarkę, całą ozdobioną srebrnymi łańcuszkami! Obie wyglądały rewelacyjnie, a fotoreporterzy nie mogli spuścić ich z oczu. Sami zobaczcie!

Zobacz także: Jay-Z przeszedł do historii. To pierwszy raper, któremu się to udało!

Niektóre polskie gwiazdy oryginalnie nazywają swoje dzieci. Kto puścił wodze fantazji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów