Nieślubna córka w rodzinie królewskiej! To znana artystka

Brytyjska i belgijska rodzina królewska: król Albert, królowa Elżbieta, książę Filip i inni
Fotografia: Reginald Davis / Rex Features/EAST NEWS

Rodziny królewskie kryją w sobie wiele tajemnic. Teraz jedna z nich ujrzała światło dzienne. Były król Belgii przyznał się do tego, że ma nieślubne dziecko! Poddani są w szoku.

Rodziny królewskie zazwyczaj kryją w sobie wiele sekretów. Absolutnym numerem jeden pod tym względem jest brytyjska rodzina królewska, która ostatnio nie cieszy się dobrą passą. Teraz jednak na ustach wszystkich znalazła się belgijska rodzina królewska. Były król Belgii, Albert II, przyznał, że ma nieślubną córkę! Okazuje się, że jego dzieckiem z nieprawego łoża jest w dodatku znana artystka. Dziś już nie tylko Belgia, ale również cały świat żyje tą sprawą.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II jest chora! W ostatniej chwili odwołała coroczne spotkanie. Jest komentarz pałacu

Król Belgii przyznał się do nieślubnej córki

Albert II to były król Belgii, który abdykował w 2013 roku z powodów zdrowotnych. Teraz zdecydował się na publiczną spowiedź.

O tym, że monarcha ma nieślubne dziecko, głośno jest już od dłuższego czasu. Jego córką miała być belgijska artystka, Delphine Boël. Król jednak nie zgadzał się na przeprowadzenie testów DNA. Ostatecznie w minionym roku wyraził na nie zgodę.

Teraz w mediach pojawiło się oświadczenie prawników Alberta II.

Badania potwierdzają, że jest on jej biologicznym ojcem - możemy przeczytać.

Dalej oświadczenie ukazuje podejście monarchy do całej sprawy.

Chociaż istnieją argumenty i zastrzeżenia prawne uzasadniające, że ojcostwo prawnie niekoniecznie oznacza ojcostwo biologiczne, a zastosowana procedura wydaje się dyskusyjna, król Albert postanowił nie wykorzystywać tych argumentów i skończyć z honorem i godnością tę bolesną procedurę - dodaje prawnik. 

Delphine Boël od lat walczyła o to, by udowodnić, że król jest jej biologicznym ojcem. Teraz może rościć sobie prawo do jednej ósmej majątku króla. Jak na razie ona i jej prawnicy nie skomentowali wyników badań.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II już zastąpiła Meghan Markle? Wiemy, kim jest jej następczyni!

Nieślubna córka króla Belgii
Fotografia: Polet Olivier/Reporters/ABACA/Abaca/East News

Rodziny królewskie prowadzą naprawdę interesujące życie. Ciekawi cię życie brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów