Kristen Stewart znów zaskoczyła nową fryzurą. Ta zmiana jest bardzo interesująca

Katarzyna Leszczyńska 07.11.2017
Kristen Stewart
Fotografia: Instagram/Kristen Stewart

To niezwykle praktyczna metamorfoza.

Kristen Stewart zyskała popularność jako długowłosa Bella w filmie „Zmierzch”. Od pewnego czasu gwiazda jednak eksperymentuje ze swoimi włosami. Dużym zaskoczeniem dla jej fanów była krótka fryzura, na którą się zdecydowała. W pewnym momencie Kristen obcięła się „na chłopaka” i pomalowała włosy na bardzo jasny blond.

Krótkie fryzury mają jednak pewne mankamenty. Przede wszystkim są irytujące w momencie, gdy zaczynają odrastać. Wówczas są dwie opcje – ponowne obcięcie lub przeczekanie. Kristen Stewart zdecydowała się na drugą z nich. Aktorka musi zatem przejść przez trudny etap odrastania włosów. Okazuje się, że nic nie jest straszne Stewart. Znalazła doskonały sposób na to, żeby jej fryzura wyglądała świetnie, nawet przy tak specyficznej długości.

Kristen Stewart niedawno wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z Halloween. Widać na nim wyraźną zmianę jej fryzury. Gwiazda postawiła na delikatne ombre. Przyciemniła włosy, a tylko niektóre pasma pozostawiła w blondzie. Najważniejsze, ze końcówki, które trudno ułożyć, również mają kolor jasnego blondu. Dzięki temu nawet w nieładzie mogą wyglądać rewelacyjnie.

Fani Kristen Stewart są zachwyceni

Kristen Stewart znana jest ze swojej oryginalności. Internauci skomentowali jej najnowszą fryzurę. Wielu z nich podkreśliło, że to właśnie indywidualny styl dodaje jej uroku. Zachwytom w komentarzach pod najnowszymi postami aktorki nie ma końca.

Pięknie jak zawsze.

Twoja indywidualność jest tym, co czyni cię piękną. Żyj swoim życiem i bądź szczęśliwa.

Wyglądasz coraz piękniej z każdym nowym zdjęciem.

Nie wszystkim jednak przypadła do gustu jej najnowsza fryzura. Niektórzy wyrazili ubolewanie nad zmianą i podkreślili, że we wcześniejszych wydaniach Kristen bardziej im się podobała. Kobiety jednak uwielbiają zmiany, a zwłaszcza gwiazdy, nic więc dziwnego, że aktorka również co jakiś czas eksperymentuje z fryzurami. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów