Nie uwierzycie, do czego Kristen Stewart porównała związek z Pattinsonem. To mu się nie spodoba

Redakcja 04.08.2017
Kristen Stewart i Robert Pattinson
Fotografia: East News

Mimo że ich związek to już przeszłość, wciąż wzbudza sporo emocji. 

Kristen Stewart rozpoznawalność zyskała wcielając się w rolę Belli Swan w filmach sagi "Zmierzch". Wystąpiła w nich u boku Roberta Pattinsona, z którym tworzyła związek również poza ekranem. Aktorzy szybko okrzyknięci zostali jedną z najgorętszych par Hollywood, nie dziwne więc, że paparazzi śledzili każdy ich krok. 

Ich związek rozpadł się, gdy jeden z amerykańskich magazynów opublikował zdjęcie przedstawiające aktorkę i Ruperta Sandersa, reżysera filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym Stewart zagrała główną rolę. Fotografia sugerowała, że aktorkę i reżysera łączy coś więcej, niż tylko praca.

Gdy związek Stewart i Pattinsona przeszedł do historii, aktorka zmieniła styl na bardziej chłopięcy, ogłosiła, że jest biseksualna i zaczęła spotykać się z kobietami. Randkowała między innymi z Alicią Cargile, Soko, Annie Clark występującą pod pseudonimem St. Vincent i modelką Stellą Maxwell, z którą aktualnie tworzy związek.

Stella Maxwell i Kristen Stewart
Fotografia: East News

Stella Maxwell i Kristen Stewart

Przytyk w stronę Pattinsona?

Okazuje się jednak, że jej ostatnie wybory wcale nie świadczą o tym, że aktorka nie wyobraża sobie już związku z mężczyzną. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Harper's Bazaar" na pytanie, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ją na randce z mężczyzną, udzieliła szybkiej i konkretnej odpowiedzi przyznając, że "tak, zdecydowanie". Wyznała także, że lubi eksperymentować i próbować nowych rzeczy. 

Niektórzy ludzie wiedzą, że lubią grillowany ser i z tego powodu będą go jeść codziennie, do końca życia. Ja chcę spróbować wszystkiego. Jeśli raz spróbuję tosta z serem, myślę sobie: to było pyszne! Czego spróbuje następnym razem? - powiedziała Kristen Stewart w rozmowie z "Harper's Bazaar". 

Zagraniczny portal Extratv.com twierdzi, że tym wyznaniem aktorka porównała randki z Robertem Pattinsonem do... jedzenia tostów z serem. Co może być pewnym pocieszeniem dla aktora, gwiazda "Zmierzchu" wyznała również, że każdego ze swoich partnerów traktowała poważnie. Przyznała, że w każdej osobie, z którą tworzyła związek była "do głębi zakochana"

Uff ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów