Rozstali się 5 lat temu po jej zdradzie. Fani twierdzą, że Stewart i Pattinson mogą do siebie wrócić. Oto dowód

Katarzyna Leszczyńska 14.02.2018
Kristen Stewart i Robert Pattinson
Fotografia: EAST NEWS

Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się w 2013 roku. Ostatnio znów byli widziani razem w restauracji.

Kristen Stewart i Robert Pattinson poznali się na planie „Zmierzchu” i to właśnie dzięki sadze stworzonej przez Stephenie Meyer połączyły się ich losy. Aktorzy przez kilka lat tworzyli parę, ku uciesze wszystkich fanów filmu. Problem pojawił się wraz z grą aktorki w produkcji „Królewna Śnieżka i Łowca”. Tam Stewart nawiązała romans, przez który w jej związku z Pattinsonem pojawiły się problemy.

Zobacz także: Nie rozmawiali ze sobą od rozstania. Teraz zwrócił się do niej z jednym pytaniem. „Nowa dziewczyna Pattinsona nie jest zła”

Media doniosły później, że aktor wybaczył zdradę ukochanej. Ich związek jednak nie przetrwał długo. Wkrótce potem rozstali się, a Kristen zaskoczyła wszystkich, ujawniając informację o tym, że jest biseksualna. Zaczęła się też spotykać z różnymi kobietami. Ostatnio jednak aktorka była widziana ponownie w towarzystwie Pattinsona, o czym fani pary poinformowali na Twitterze.

Kristen Stewart i Robert Pattinson razem w restauracji

Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się w 2013 roku. Dlatego ostatnio wszyscy byli w szoku, gdy aktorzy pojawili się razem w restauracji Silver Lake w Los Angeles. O całym zdarzeniu poinformowali internauci na Twitterze, którzy byli świadkami zdarzenia.

Byłam w barze, świętując urodziny przyjaciela, aż nagle pojawił się Robert Pattinson, który przywiał moje wspomnienia o „Zmierzchu”, a następnie weszła Kristen Stewart i teraz powróciły moje fantazje z liceum.

Gdy siedzisz sobie w barze i nagle przed tobą pojawiają się Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Wyglądali jak dwójka przyjaciół spędzających czas w barze.

Widziałem ich razem w restauracji. To jakby wróciły moje czasy licealne.

Jak widać, wielu fanów „Zmierzchu” nie kryje radości ze spotkania Stewart z Pattinsonem. Najprawdopodobniej jednak było to zwykłe, przyjacielskie spotkanie i nie należy doszukiwać się w nim romantycznych podtekstów. Stewart od dłuższego już czasu spotyka się z modelką, Stellą Maxwell. Pattinson jest natomiast zaręczony z piosenkarką FKA twigs. Cieszyć może jednak fakt, że pomimo burzliwego rozstania, Kristen i Robert nadal pozostają przyjaciółmi.

Zobacz także: Nie uwierzycie, do czego Kristen Stewart porównała związek z Pattinsonem. To mu się nie spodoba

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów