Były partner Włodarczyk wziął ślub. Komentarz aktorki zaskoczył jej fanki

Katarzyna Leszczyńska 20.02.2018
Agnieszka Włodarczyk komentuje ślub Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak
Fotografia: Fotografie: Instagram/Mikołaj Krawczyk i Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się w 2016 roku. Teraz aktor wziął ślub z Sylwią Juszczak. Włodarczyk skomentowała to w zaskakujący sposób.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak ostatnio poinformowali, że w ubiegłym roku wzięli sekretny ślub, a fotoreporterzy uwiecznili obrączkę, która pojawiła się na palcu aktorki. Parą zostali w 2016 roku, niedługo po głośnym rozstaniu Krawczyka z inną znaną aktorką, Agnieszką Włodarczyk, z którą tworzył równie głośny związek przez 4 lata.

Zobacz także: Zając pierwszy raz komentuje doniesienia o konflikcie z Krawczykiem. Wskazuje największy problem. „To niszczy wszystko”

Krawczyk i Włodarczyk poznali się na planie „Pierwszej miłości”, gdy aktor był jeszcze w związku z poprzednią partnerką i matką swoich dwóch synów, Anetą Zając. Gdy relacja Włodarczyk i Krawczyka przeszła do historii, oboje rzadko wypowiadali się na ten temat. Agnieszka w wywiadach przyznawała jednak, że było to ciężkie rozstanie. Powiedziała jednak też, że obecnie zachowują przyjacielskie relacje. Nic więc dziwnego, że gwiazda zareagowała na doniesienia o ślubie byłego partnera, wywołana do tablicy przez jedną z internautek.

A Krawczyk już po ślubie – napisała internautka prowokując Włodarczyk do odpowiedzi.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Agnieszki Włodarczyk, na którą wszyscy czekali. Jej słowa zaskakują.

To super. Cieszę się jego szczęściem – odpowiedziała Agnieszka Włodarczyk.

Trzeba przyznać, że jej odpowiedź jest godna prawdziwej przyjaciółki, choć nie tego zapewne oczekiwali internauci. Agnieszka Włodarczyk wykazała się klasą pisząc tak pozytywne słowa na temat Krawczyka, z którym rozstanie nie należało do najprzyjemniejszych. Jak na razie nic nie wiadomo o tym, żeby aktorka sama ułożyła sobie życie na nowo, choć media łączyły ją już z różnymi partnerami.

Zobacz także: Agnieszki Włodarczyk nie łączono z nikim od czasu głośnego rozstania z Krawczykiem. Teraz pokazała nowego partnera

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk 2015 rok
Fotografia: EAST NEWS
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak 2018 rok
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów