Kraśko przepytuje żonę o udział w "Agencie". Nagle przerywa mu Rusin. Jej pytanie mocno go speszyło

Emilia Klima 06.02.2018
Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: X-News/TVN

Uczestnicy nowego sezonu "Agent - Gwiazdy" opowiadali w "Dzień Dobry TVN" o kulisach programu. Wśród nich była żona prowadzącego, Piotra Kraśki. Rozmowa przybrała nieoczekiwany obrót. 

Karolina Ferenstein-Kraśko to jedna z uczestniczek trzeciego sezonu programu "Agent-Gwiazdy", który na antenę stacji TVN powróci już 21 lutego. Razem z innymi gwiazdami, które zobaczymy w show, Iloną Ostrowską i Tomaszem Ciachorowskim znanym z serialu "M jak Miłość", pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Co ciekawe, rozmowa odbyła się, kiedy program prowadził jej mąż, Piotr Kraśko oraz najlepsza przyjaciółka, Kinga Rusin.

Zobacz takżeFerenstein-Kraśko przyjaźni się z Rusin od wielu lat. Dziennikarka odradzała jej występ w "Agencie". Dlaczego?

Rozmowa siłą rzeczy miała luźniejszy charakter niż zwykle i bardziej przypominała spotkanie przyjaciół niż wywiad telewizyjny. Aluzje do relacji prywatnie łączącej gościa i prowadzącego padały co chwila, a żartom i śmiechom nie było końca. W pewnym momencie Rusin przerwała współprowadzącemu i spytała go wprost, czy po programie wróciła do niego "nowa żona". 

Kinga... Urok związku z Maliną polega na tym, że ja ją codziennie odkrywam na nowo - odpowiedział lekko speszony.

Co jeszcze na temat programu zdradziła żona Kraśki i pozostali uczestnicy? Jak oceniają Kingę Rusin w roli prowadzącej? Przekonacie się z materiału wideo poniżej:

Zobacz takżeReporter rozmawia z Rusin o relacjach z byłym mężem. Jedno pytanie całkowicie wybiło ją z tropu

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów