Kożuchowska padła ofiarą nadużyć? Mocny komentarz aktorki

Paulina Ermel 24.04.2018
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Eastnews

Nie tylko hollywoodzkie aktorki spotkały się z takich zachowaniem w pracy.

W październiku światło dziennie ujrzały zeznania kobiet, które przez lata molestowane były przez Harveya Weinsteina, znanego producenta filmowego. Aktorki przerwały milczenie, co wywołało efekt kuli śniegowej. Coraz więcej kobiet z branży przyznawało, że one też padły ofiarą molestowania seksualnego w pracy. Okazuje się, że dzieje się tak nie tylko w USA. Do grona gwiazd, które postanowiły opowiedzieć o nadużyciach, dołączyła właśnie Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz także: Kożuchowska i Karolak 20 lat później. Producenci "Rodzinki.pl" przeszli samych siebie!

Kożuchowska udzieliła wywiadu do magazynu "Show". I to właśnie w nim przyznała, że na początku kariery padła ofiarą nadużyć ze strony kolegów z branży.

Miałam takie doświadczenia, że ktoś w pracy nadużył swojej władzy i traktował mnie w sposób absolutnie niedopuszczalny, krzywdzący i niesprawiedliwy, a w końcu... żałosny. Doświadczasz tego i ta bezczelność, ten brak szacunku po prostu zatyka

Aktorka nie dała sobie "wejść na głowę" i sprzeciwiała się takim sytuacjom. Dzisiaj Kożuchowska uchodzi za jedną z lepszych polskich aktorek i sądzimy, że nikt nie pozwoli sobie na niejednoznaczne teksty czy spojrzenia po jej adresem. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka. Wnętrza są stylowe i nowoczesne

Jakie kobiety mają powodzenie u mężczyzn?

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów