Kot budził go codziennie rano, ale właściciel nie pozostał mu dłużny

Mateusz Patyk 07.12.2016
Kot Italics i jego właściciel
Fotografia: www.youtube.com

Wideo dokumentujące zemstę człowieka na jego pupilu pokazuje, że jest sprawiedliwość na tym świecie. Na szczęście futrzak nie żywi urazy.

Tak wygląda twarz mężczyzny, który potrzebuje snu. Na filmie widać, kto jest królem sytuacji. Jego autor, jak można dowiedzieć się z portalu Laughing Squid, z zawodu jest pisarzem. Nie raz zdarzyło mu się zarwać noc po dniu twórczej pracy, ponieważ jego kot nie dawał mu spać, ale role się odwróciły.

Zobacz także: Co oznacza sen o kocie?

Nicholas Tecosky po opublikowaniu w Internecie nagrania, na którym skrada się do swojego czworonoga o imieniu Italics (czyli kursywa), stał się idolem wszystkich właścicieli niesfornych zwierząt. Film zatytułowany "Vengeance Meow" obejrzano już ponad 2,7 mln razy! Nicholas Tecosky umieścił pod nim komentarz, który wyjaśnia wszystko: "Italics dostał nauczkę za trwające tydzień pobudki wczesnym rankiem".

Wideo szybko zyskało dużą popularność w sieci, jednak pojawiły się też wątpliwości, czy kot nie ma traumy po tym wydarzeniu. Dlatego powstał drugi film, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Właściciel rudego zwierzęcia informuje w nim widzów, że ten nie zmienił pozycji od czasu gwałtownej pobudki. To dobra wiadomość dla tych osób, które chciałyby, żeby ich koty poczuły się tak jak oni. 

W razie, gdybyście martwili się samopoczuciem tego kota – fizycznym, mentalnym, czy nawet emocjonalnym, jeżeli jesteście tego typu osobami – nie ruszył się z miejsca odkąd na niego nakrzyczałem – tłumaczy się na nagraniu Nicholas Tecosky.

Jak widać, Italics jednak niewiele sobie zrobił z reprymendy. I nadal męczy swojego pana miauczeniem w środku nocy. W trzecim odcinku kociej sagi, zatytułowanym "Następstwa miauczącej zemsty", widać spacerującego po pokoju nad ranem głównego bohatera.

Kot co prawda obudził mężczyznę, ale w tak przyjazny sposób, że ten nie miał nic przeciwko.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów