Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po zaręczynach?! Podróżnik wygadał się w swoim programie

Julia Pandecka 24.03.2020
Martyna Wojciechowska w czarnej kreacji i Przemek Kossakowski w garniturze na czerwonym dywanie
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą od dłuższego czasu. Czy poszli już o krok dalej? Podróżnik przez przypadek wygadał się w swoim programie.

Martyna Wojciechowska jest najpopularniejszą podróżniczką w Polsce. Właśnie miłość do podróży połączyła ją z innym znanym podróżnikiem. Przemek Kossakowski także uwielbia podróże, a swoje przygody również dokumentuje w programach telewizyjnych. Jednym z najnowszych tego typu programów z jego udziałem jest "Down the road. Zespół w trasie", który oglądać możemy na kanale TTV. To właśnie w nim podróżnik zdradził ważny szczegół ze swojego życia prywatnego.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski zdradził, jak poznał Martynę Wojciechowską! 

Kossakowski w programie wygadał się o zaręczynach z Wojciechowską?

Jak podaje Plotek.pl, w ostatnim odcinku "Down the road. Zespół w trasie" Przemek Kossakowski zdobył się na szczere wyznanie.

Podróżnik, który już od dłuższego czasu spotyka się z Martyną Wojciechowską, teraz nazwał dziennikarkę swoją narzeczoną.

Michał, których obchodził imieniny, okazał się zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną - powiedział Kossakowski. 

Nie wiemy jednak, czy to już oficjalne, czy może po prostu podróżnik postanowił w ten sposób zażartować. Trzymamy jednak kciuki za ich związek!

Zobacz także: Wojciechowska o sytuacji na warszawskim lotnisku: "Nikt nie sprawdza podróżnych"

Trudno uwierzyć, że takie rzeczy istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów