Kossakowski skomentował plotki o związku z Wojciechowską

Marta Wilczkowska 24.06.2018
Przemysław Kossakowski
Fotografia: Instagram/przekossakowski

Podróżnik postanowił zabrać głos i raz na zawsze uciąć plotki na ten temat.

Media plotkarskie od kilku tygodni żyją spekulacjami na temat związku Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim. Jak dotąd żadne z podróżników nie komentowało publikowanych domysłów. Aż do wczoraj. Na taki krok zdecydował się Kossakowski, który w ironicznym poście na Instagramie stanowczo przedstawił swoje zdanie na ten temat.

Kossakowski o plotkach na temat związku z Wojciechowską

Na temat romansu pary podróżników plotkuje się od dłuższego czasu, a domysły na temat ich relacji przybierają coraz bardziej absurdalną formę. Niedawno media obiegła informacja, że Kossakowski chciałby pochwalić się nowym związkiem, ale zabrania mu tego... Martyna. Do podróżnika zaczęli dzwonić dziennikarze z prośbą o komentarz w tej sprawie, próbując namówić go do komentarza za pomocą argumentu "że i tak wszyscy już wiedzą".

Zobacz także: Martyna Wojciechowska komentuje plotki na temat nowego związku

Wreszcie głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany, który w stanowczy sposób zaznaczył, że nie zamierza dzielić się intymnymi szczegółami swojego życia. Jak sam przyznaje, prawda "jest mniej mroczna i o wiele bardziej banalna", a jego powściągliwość wynika z zasad, które wyniósł z domu rodzinnego. 

Post, zamiast uciąć spekulacje na temat rzekomego związku, natychmiast wywołał nową falę domysłów. Dziennikarze doszukują się w nim potwierdzenia związku, traktując wpis jako "oficjalne oświadczenie" w tej sprawie.

Niezależnie od tego, jaka jest prawda, życzymy obu zainteresowanym stronom wszystkiego dobrego!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zirytowała fanów: "Ludzie pani tego nie zapomną!"

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów