Polka wymyśliła "Kosmetycznego Ubera" dla zabieganych. Przyjadą do domu i przygotują na imprezę!

Julita Buczek 06.12.2018
aplikacja urodowa jak uber
Fotografia: Instagram @beautyclickpl

Jeśli czeka cię ważne spotkanie lub impreza, ale nie wiesz, od czego zacząć swoje przygotowania lub po prostu jesteś w rozsypce, koniecznie wypróbuj "kosmetycznego Ubera".

BeautyClick to aplikacja, która zrzesza doświadczonych ekspertów beauty. Zaczynając od wizażystów, fryzjerów, manikiurzystek, a kończąc na trenerach personalnych czy masażystach. Każdy z nich ma świadczyć usługi z dojazdem do klienta. Aplikacja dostępna jest na razie w Warszawie, jednak zasięg świadczonych usług ma z czasem rosnąć.

Na czym ma polegać "kosmetyczny Uber"?

Usługę kosmetyczną można będzie zamówić przez aplikację w telefonie, podobnie jak robimy to w przypadku Ubera. Po wybraniu specjalisty oraz daty i miejsca spotkania, zatwierdzamy nasze zamówienie i gotowe. Przed zamówieniem można przeczytać, jakich kosmetyków używają specjaliści oraz w jakich usługach się specjalizują. Oprócz wykonania makijażu możemy także zamówić stylistę fryzur, masażystę, a nawet trenera personalnego.

Kto wymyślił nietuzinkową aplikację?

Autorką pomysłu jest Polka, Agata Krysiak, która na co dzień mieszka w Londynie. Wraz ze wspólniczkami Rozalią Urbanek i Ewą Zielińską postanowiła stworzyć aplikację, która ułatwi ludziom korzystanie z usług kosmetycznych. Jak przyznała, sama bardzo często korzysta z tego typu usług za granicą. Stwierdziła, że aplikacja świetnie sprawdzi się w przypadku bardzo zabieganych kobiet lub dla takich, które opiekują się dziećmi i nie mają czasu na wyjście do fryzjera lub kosmetyczki.

Zobacz także: Chce odwiedzić 193 państwa, był już w 101. Wszyscy zazdroszczą temu Polakowi!

Aplikacja nie tylko dla celebrytek

BeautyClick jest kierowana do wszystkich kobiet. Ceny są bardzo zbliżone do tych salonowych, dlatego usługi oferowane w aplikacji sprawdzą się na każdą kieszeń. Dzięki profesjonalnej obsłudze poczujemy się, jak w salonie nie wychodząc z domu.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów