Korwin Piotrowska skrytykowała wywiad Maffashion, w którym się ośmieszyła. Ta odpowiada i zalicza jeszcze większą wpadkę

Redakcja 11.07.2017
Maffashion i Karolina Korwin Piotrowska
Fotografia: ONS

Julia Kuczyńska odpierając zarzuty "zaatakowała" dziennikarkę. 

Karolina Korwin Piotrowska na Instagramie odniosła się do wywiadu, którego Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, udzieliła "L'Officiel". Dziennikarka opublikowała zdjęcie okładki magazynu zastępując fotografię blogerki obrazkiem przedstawiającym Marię Skłodowską Curie. 

Wszystko wskazuje na to, że dziennikarce nie spodobał się wywiad, którego Kuczyńska udzieliła Magdzie Mołek. Rozmowa promowana była jako "mocny wywiad", który warto przeczytać. Wielu uznało jednak, że jest po prostu "rozczarowujący". Wpływ na to miały zapewne wpadki, które zaliczyła Maffashion.

Gdy Mołek zadała pytanie "Myślisz, że szata zdobi człowieka?", Maffashion odczytała je bardzo dosłownie i zamiast odnieść się do znanego powiedzenia, zaczęła opowiadać, jak to odpowiednio skrojone ubranie może podkreślić atuty sylwetki. Potem, gdy dziennikarka zapytała, o czym myśli, gdy patrzy w lustro, udzieliła mało rezolutnej odpowiedzi, stwierdzając, że zastanawia się, czy jest opuchnięta.

Czytaj więcej: Maffashion zaliczyła wpadkę w rozmowie z Magdą Mołek. Źle zinterpretowane znane powiedzenie

Wywiad, którego udzieliła Kuczyńska, nie przeszedł bez echa. A wprost przeciwnie - był szeroko komentowany w internecie. Odniosła się do niego również Karolina Korwin Piotrowska, która na Instagramie opublikowała wspomnianą wcześniej okładkę magazynu, zastępując Maffashion Marią Skłodowską Curie. Dołączyła także krótki komentarz. 

A Ty jakie masz priorytety? - napisała dziennikarka. 

Oko za oko?

Na zaczepkę dziennikarki odpowiedzieli internauci, a niektórzy z nich zgodzili się z jej stanowiskiem. 

Niektórzy nie powinni się odzywać. Ten wywiad obnażył umysłowość panny modystki.

Żeby mnie moja szata nie oszpeciła ;)

Co na to Maffashion? Na facebookowej grupie "Maffashion Fans" odpowiedziała wszystkim, którym jej wywiad, a także fakt, że trafiła na okładkę "L'Official", nie spodobał się. Oczywiście, odniosła się wprost do zarzutów Karoliny Korwin Piotrowskiej. 

Jakbym została spytana o "zmartwienia", a nie patrzenie w lustro na SIEBIE, to bym zapewne odpowiedziała adekwatnie do "zarzutu" pani KKP. A tak to jej wypowiedź jest całkowicie nie na temat (...). PLUS - chyba zazdrości super grona obserwatorów, których ona z roku na rok ma mniej, a kolejnych nie zyskuje - napisała Julia Kuczyńska, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

Cóż,wydaje się, że w tej sytuacji najlepszą odpowiedzią byłoby obrócenie wszystkiego w żart. Czyżby Maffashion brakowało dystansu do siebie? A może ma rację? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów