Korwin-Piotrowska skomentowała rozstanie Lisów. Fani krytykują jej wpis: Nie spodziewałam się tego po tobie

Anna Respondek 24.01.2018
Hanna i Tomasz Lisowie i Karolina Korwin-Piotrowska
Fotografia: Instagram/karolinakp/EAST NEWS

Korwin-Piotrowska opublikowała na Instagramie kontrowersyjny wpis o rozstaniu Hanny i Tomasza Lisów. 

Jak donoszą media Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się po 10 latach małżeństwa. Dziennikarka miała wyprowadzić się od męża z ich wspólnego domu w Konstancinie. Informację podał magazyn "Flesz", którego informator zapewnił, że "wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze", a ta trudna decyzja zapadła już przed świętami Bożego Narodzenia. 

Zobacz także: Kim był pierwszy mąż Hanny Lis

Hanna Lis zapytana o tę sytuację powiedziała jedynie, że "nie wypowiada się na temat życia prywatnego". Jak do tej pory żadna ze stron nie potwierdziła medialnych doniesień, jednak od dłuższego czasu Lisowie wspólnie nie pokazali się na żadnym ważnym wydarzeniu.

Korwin-Piotrowska o rozstaniu Lisów

Rozstanie pary postanowiła skomentować inna znana dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska, która na Instagramie zamieściła krótki, ale dosadny wpis. Jedno zdanie pod zdjęciami okładek z Lisami wyraziło więcej niż tysiąc słów.  

I zostały tylko okładki - napisała.

Ta sugestia nie spodobała się internautom, którzy przyznali, że nie spodziewali się tego po Korwin-Piotrowskiej. Zarzucali jej, że nie ma prawa oceniać postępowania innych ludzi.

No i po co te wredne komentarze.

Kto co tam sobie upubliczniał, jego sprawa... ale że Pani to wrzuciła? No nie spodziewałam się.

No kurczę, aż sprawdzałam czy to na pewno ten profil. Kto nam daje prawo do oceniania cudzych wyborów i życia? - zarzucali Korwin-Piotrowskiej. 

Dziennikarka nie pozostała obojętna na te zarzuty i postanowiła odpowiedzieć swoim fanom. 

Jakie wredne? Jeśli się świadomie upubliczniało swoje życie, miało z tego korzyści medialne, to sorry, ale każdy, dosłownie każdy ma prawo coś dodać od siebie, być miły lub jak pani woli, wrednym, bo to upubliczniono i nie zrobili tego tępi celebryci, którzy nie umieją się wysłowić, tylko inteligentni ludzie, którzy jak mniemam, doskonale wiedzieli, co robią, upubliczniając to i owo - stwierdziła. 

Pod postem pojawiło się również wiele komentarzy mówiących o tym, że nie można zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Większa część fanów ostatecznie zgodziła się z wypowiedzią Korwin-Piotrowskiej. 

korw
Fotografia: Instagram/karolinakp

Przyjaźń Hanny Lis i Kingi Rusin

Związek Hanny Lis i Tomasza Lisa od początku budził kontrowersje wśród opinii publicznej. Pierwszą żoną Lisa była znana dziennikarka Kinga Rusin, która przez wiele lat przyjaźniła się z Hanną. Lis była nawet świadkową na jej ślubie. To wszystko zmieniło się, kiedy na jaw wyszedł romans, wtedy jeszcze Hanny Smoktunowicz z Tomaszem Lisem. Do rozwodu między Rusin a dziennikarzem doszło w 2006 roku, a już w 2007 Tomasz był mężem Hanny. 

EN_00907007_3931rus
Fotografia: EAST NEWS
EN_01111367_0010
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów