Joanna Koroniewska o stracie bliskiej osoby. Odniosła się do śmierci Piotra Woźniaka-Staraka?

Joanna Koroniewska opowiedziała o śmierci mamy.
Fotografia: Anna Bobrowska/KFP/Reporter

Joanna Koroniewska opowiedziała o śmierci jednej z najbliższych osób. Przekazała również fanom, jak nie należy się zachowywać w obliczu tragedii innej osoby. Odniosła się tymi słowami do śmierci Piotra Woźniaka-Staraka?

Joanna Koroniewska dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Aktorka może się pochwalić zdrową, szczęśliwą rodziną. Na jej profilach w mediach społecznościowych widać, że relacje z bliskimi są dla niej niezwykle ważne. Nie zawsze jednak w życiu gwiazdy wszystko układało się pomyślnie. Prezenterka opowiedziała o tragedii, która spotkała ją jakiś czas temu.

Joanna Koroniewska o śmierci bliskiej osoby

Joanna przyznaje fanom, że jakiś czas temu straciła jedną z najbliższych osób - ukochaną mamę.

Wiem, że Instagram to głównie ładne fotki. Mało treści. No cóż. Muszę to napisać. Żyjemy za szybko. Za intensywnie. Wszystko, co robimy, jest oceniane. Zawsze. Nie tylko w internecie. Przez wszystkich. Zresztą tak było zawsze. A każda kolejna medialna tragedia to niewątpliwy kąsek dla wielu z nas. Bo przecież my wiemy, jak było. Wiemy i się nie mylimy. Czy naprawdę wiemy? Nic nie wiemy. Zapewniam. IM DŁUŻEJ ŻYJĘ na tym świecie TYM NIC W MOIM ŻYCIU już NIE JEST takie OCZYWISTE. Nic. I WIEM, że NIE TYLKO W MOIM. I nie oceniam. Bo NIC NIE WIEM. I naprawdę polecam zrobić to samo. Zanim życie zweryfikuje nasze myśli i da NAM pstryczka w nos. Mam rodzinę. Cudowną rodzinę. Kiedyś byłam sama. Kiedy umarła MOJA MAMA - jedyna i NAJBLIŻSZA mi osoba, wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło - napisała gwiazda pod zdjęciem na Instagramie.

Aktorka dodała również, co sprawiło jej największą przykrość, gdy mama odeszła. Oczywiste, że strata tak bliskiej osoby jest bolesna. Jednak to ci, którzy próbowali zagłębiać się w szczegóły śmierci i snuć własne spekulacje, wyrządzili celebrytce największą krzywdę podczas przeżywania żałoby.

Różne "teorie" tych, którzy wiedzieli lepiej. A nie wiedzieli NIC. Empatia, o której tak często piszę, nie wzięła się pewnie w moim życiu znikąd. Wiem też, a przynajmniej taką mam nadzieję, że wśród Was zdecydowana większość nie ocenia, a stara się przynajmniej być empatyczna. A Ci, którzy WIEDZĄ WSZYSTKO... No cóż, życie niestety jest nieprzewidywalne i nie zazdroszczę im jednego - że są w stanie patrzeć na siebie w lustro. Cierpienie po stracie, zwłaszcza nagłej, każda tego rodzaju tragedia, jest bólem nie do opisania, a kiedy dochodzi do tego "opinia wszystkowiedzących", staje się kolejnym ciosem prosto w serce...

Wpis Joanny Koroniewskiej został opublikowany kilka dni po tym, jak na dnie jeziora Kisajno odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Fani spekulują, że słowa te odnoszą się nie tylko do sytuacji Joanny, ale również Agnieszki Woźniak-Starak, która przeżywa teraz żałobę po mężu.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w sukience polskiej marki. To hit sezonu!

Sprawdź, czy udałoby ci się wygrać w walce o milion złotych! Znasz odpowiedzi na te pytania?

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Pytania za milion w programie "Milionerzy". Czy uda ci się udzielić poprawne odpowiedzi?

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"

1. Co ukoi nerwy i zastąpi cytrynę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów