Koroniewska broni zachowania Piróga w"Azji". Fani komentują jednak zdjęcie. "Niestosowne, masz męża". Celna odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 17.11.2017
Michał Piróg i Joanna Koroniewska
Fotografia: Fotografie: Instagram/Michał Piróg i Instagram/Joanna Koroniewska

Koroniewska odpowiedziała na złośliwe uwagi internautów. 

Konflikt w „Azji Express” budzi dużo kontrowersji. Internauci najpierw ustawiali się po stronie Michała Piróga, który był uznawany za pokrzywdzonego przez Antoniego Pawlikowskiego i Pawła Ławrynowicza, którzy nazwali go i jego przyjaciela Piotra Czykowskiego „pedałami”. Następnie jednak widzom nie spodobało się zachowanie tancerza, który ich zdaniem postąpił nie w porządku w stosunku do aktorów. W Internecie wylała się fala negatywnych komentarzy dotyczących jego zachowania w programie.

W obronie Michała Piróga postanowiła stanąć Joanna Koroniewska. Aktorka od lat pozostaje w przyjacielskich relacjach z tancerzem. W związku z tym opublikowała zdjęcie z Pirógiem, a pod nim napisała poruszający post dotyczący jego charakteru.

Michał, jesteś facetem, który na każdym kroku pokazuje, że można być wrażliwcem i mieć wielką osobowość. I charakter. Jesteś sobą. Od początku do końca. Bez zakłamania. Uwielbiam.

Następnie w opisie zawarła „hashtagi”, które nie pozostawiły wątpliwości, że odwołuje się do sytuacji zaistniałej w programie „Azja Express”.  

Joanna Koroniewska i Michał Piróg
Fotografia: Instagram/Joanna Koroniewska

Internauci zaskoczeni zażyłością Koroniewskiej i Piróga

Okazało się, że to nie obrona Piróga wzbudziła największe poruszenie wśród internautów. Zwrócili uwagę przede wszystkim na fotografię, która wydała im się niestosowna, zważywszy na to, że Koroniewska od wielu lat jest żoną Macieja Dowbora. Swoje negatywne opinie wyrazili w komentarzach.

Chyba trochę niestosowne zdjęcie mając męża.

Maciej Dowbor musi być szczęśliwy.

Aktorka postanowiła uspokoić swoje fanki i jednocześnie uciąć dyskusję na temat jej małżeństwa. Okazało się, że Maciej Dowbor zaakceptował zdjęcie swojej żony.

Spokojnie, był pierwszym recenzentem. (…) Mojemu mężowi w tej i żadnej innej kwestii niczego nie brakuje, a publicznych wyznań on z pewnością nie potrzebuje.

Wśród komentarzy znalazła się oczywiście wiadomość od Michała Piróga. Tancerz krótko, ale dosadnie skomentował i jednocześnie docenił wsparcie Joanny Koroniewskiej.

Kochana ❤❤❤ - napisał.

Czy ten post faktycznie był niestosowny? Sądząc po wpisie Koroniewskiej, Maciej Dowbor nie musi się obawiać o jej przyjacielską zażyłość z Michałem Pirógiem.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów