Przełomowy moment w Polsce! W ciągu ostatniej doby nie odnotowano zgonów z powodu COVID-19

Koronawirus test: fiolka z krwią, którą trzyma w rękach lekarz w maseczce i rękawiczkach
Fotografia: Shutterstock

W Polsce w ciągu ostatniej doby nie odnotowano żadnego zgonu z powodu COVID-19! Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem.

Koronawirus od kilku miesięcy nie daje nam normalnie funkcjonować. W naszym kraju stwierdzono już 21 440 przypadków zakażenia SARS-CoV-2, w tym 996 ofiar COVID-19. Teraz Ministerstwo Zdrowia podało kolejne informacje dotyczące nowych zakażeń, ale pojawiło się też światełko w tunelu. W ciągu ostatniej doby, po raz pierwszy od dłuższego czasu, nie odnotowano ani jednego zgonu wywołanego chorobą COVID-19.

Zobacz także: Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos w sprawie wesel! Od kiedy będzie można je organizować i na ile osób? 

Koronawirus w Polsce: w ciągu ostatniej doby nie odnotowano zgonów

Ministerstwo Zdrowia, jak co dzień, podało kolejny raport dotyczący zakażeń koronawirusem.

Według najnowszych informacji, mamy 148 nowych przypadków zachorowań. 

Mamy 148 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (89), wielkopolskiego (18), dolnośląskiego (15), lubelskiego (10), świętokrzyskiego (4), opolskiego (4), pomorskiego (3), podlaskiego (3), lubuskiego (1), zachodniopomorskiego (1) - podaje ministerstwo na Twitterze.

Jest jednak także ważna, dobra informacja dotycząca tego, że w ciągu ostatniej doby nie odnotowano żadnych zgonów wywołanych COVID-19.

Zobacz także: Ten mężczyzna wygrał z koronawirusem! Teraz zdradził zaskakujący skutek uboczny choroby

Wicepremier zapowiedziała, że siłownie niedługo mogą zostać otwarte. Jak będą wyglądały? W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów