Lidl zdecydował się na kolejne zmiany! Tym razem z myślą o seniorach i nie tylko

Zdjęcie sklepu Lidl od strony dużego parkingu
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News (zdjęcie poglądowe)

Lidl zdecydował się na kolejne zmiany w związku z koronawirusem w Polsce. Tym razem sieć sklepów chce ułatwić zakupy seniorom i służbom medycznym.

Znane sieci sklepów w związku z koronawirusem zdecydowały się już na wprowadzenie wielu obostrzeń. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie klientów i pracowników. Lidl teraz postanowił iść tropem Biedronki i wprowadza ułatwienia dla seniorów. Dzięki temu ludzie z grupy wysokiego ryzyka będą jeszcze bardziej chronieni. Nowe zasady będą dotyczyły jednak nie tylko seniorów. Zobaczcie sami, co nowego wprowadza sklep.

Zobacz także: Lidl wprowadza nowe środki ochrony w sklepach! Co z godzinami otwarcia?

Lidl wprowadza zmiany dla seniorów i służb

Lidl wprowadził już sporo zmian, które mają zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom. Tworzy też kampanie reklamowe, w których informuje, jak powinniśmy zachowywać się podczas zakupów.

Teraz sieć sklepów zdecydowała się na jeszcze większe zmiany. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, w Lidlu seniorzy będą obsługiwani w pierwszej kolejności. Oprócz tego wszyscy wolontariusze, pracownicy sektora opieki medycznej (lekarze, pielęgniarki, pielęgniarze, ratownicy medyczni) oraz przedstawiciele innych służ (policja, straż, straż miejska, wojsko) będą mieli możliwość skorzystania z kas pierwszeństwa.

Także pracownicy sklepów, którzy mają powyżej 65 lat, mogą zrezygnować ze świadczenia pracy, jednocześnie zachowując swoją pełną pensję. Lidl zachęca również do zachowania odpowiedniej odległości w sklepach i płatności bezgotówkowej. 

Zobacz także: Biedronka wprowadza kolejne zmiany w związku z koronawirusem! To piękny gest

Chcesz poprawić sobie odporność bez konieczności faszerowania się lekami lub suplementami? Zacznij od zdrowego żywienia! Oto przepis na smoothie bowl - czyli prawdziwą bombę witaminową, którą możesz zjeść na śniadanie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów