Tomasz Wolny z "Pytania na śniadanie" objęty kwarantanną! Zamieścił w sieci wymowny wpis

Zuzanna Morska 18.03.2020
Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Prowadzący popularny program śniadaniowy w Telewizji Polskiej musi sobie zrobić przerwę od pracy. Wszystko przez to, że został objęty kwarantanną po powrocie z urlopu.

Niedawno pisaliśmy o tym, że koronawirus "krzyżuje" plany znanych stacji telewizyjnych. Z anteny znikają bowiem ulubione programy Polaków, które w dużej części nagrywane były z udziałem publiczności.

Na tym jednak nie koniec niedogodności związanych z pandemią wirusa. Do pracy bowiem nie może wrócić jeden z lubianych prezenterów polskich widzów - Tomasz Wolny. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" został objęty kwarantanną. Na Instagramie wytłumaczył, dlaczego.

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" Tomasz Wolny objęty kwarantanną

Koronawirusem w Polsce zaraziło się już prawie 250 osób. W związku z tym władze kraju wprowadzają wiele restrykcji, które mają na celu ochronić zdrowie i życie Polaków. Jednym ze środków ostrożności jest przymusowa kwarantanna dla każdego, kto właśnie wrócił z urlopu. Przez 14 dni ma on przebywać w domu i obserwować swoje zdrowie. Jeżeli nie będzie się do tego stosować, zapłaci karę.

Jedną z osób, która została poddana kwarantannie, jest prowadzący "Pytanie na śniadanie", Tomasz Wolny. Prezenter przez jakiś czas nie pojawi się na antenie telewizji, a jego fani poczuli się zaniepokojeni. Szybko jednak ich uspokoił.

Drodzy! Dzięki za ocean dobrych słów i od razu uspokajam - wszystko jest w porządku. Kwarantanna to teraz standardowa procedura i rzeczywistość kilkudziesięciu tysięcy osób wracających od soboty do Polski. Czysta profilaktyka i o mnie nie ma się co tu martwić. Dziś trzeba się szczególnie troszczyć o nasze Babcie, Dziadków, Rodziców, Sąsiadów w sile wieku i seniorów wokół nas. Wszyscy przystępujemy do egzaminu. Jako państwo, jako społeczeństwo, jako ludzie - napisał na Instagramie.

Dziennikarz przy okazji przypomniał, że zagrożenie jest bardzo poważne i warto wziąć je sobie do serca. Uczulił swoich fanów, aby w miarę możliwości pozostawali w domu. A my podpisujemy się pod każdym jego słowem!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów