39-letni listonosz dostarczał już pocztę przebrany za gladiatora i cheerleaderkę. Tak poprawia ludziom humor w czasie pandemii

Zuzanna Morska 01.04.2020
Poczta
Fotografia: Shutterstock

Jon Matson, 39-letni listonosz z Wielkiej Brytanii, wpadł na oryginalny pomysł. Postanowił poprawić humor innym w czasie pandemii. Dlatego właśnie dostarcza listy i przesyłki przebrany za gladiatora albo w damskiej sukience. Musicie to zobaczyć!

Jon Matson ma 39 lat i jest obywatelem Wielkiej Brytanii. Mężczyzna od wielu lat jest listonoszem. Codziennie zatem, bez względu na wszystko, dostarcza ludziom listy i paczki. I choć na świecie grasuje teraz niebezpieczny koronawirus, mężczyzna wciąż wykonuje swoje obowiązki.

Brytyjczyk postanowił umilić ludziom czas w tej sytuacji. Wpadł na pomysł, który w mediach społecznościowych spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem. Matson bowiem dostarcza teraz przesyłki w przebraniu! Był już kobietą, ale też cheerleaderką. Czy do twarzy mu w damskich ubraniach? Sami zobaczcie!

Koronawirus na świecie: brytyjski listonosz dostarcza pocztę przebrany za różne postaci

Matson jest szczęśliwym tatą dwójki dzieci, a przy okazji lubi swoją pracę. Od lat pracuje jako listonosz. Jak samego siebie opisuje w mediach społecznościowych?

Szalony miłośnik awiacji, okazjonalnie rowerzysta, mieszkaniec północno-wschodniej Wielkiej Brytanii. Ciągle uczący się rysowania ołówkiem samouk. Ojciec chłopca i dziewczynki, rodzina jest moim światem - pisze Jon.

39-latek prowadzi konto na Instagramie, na którym regularnie publikuje swoje kolejne przebrania, w jakich dostarcza paczki. Zdarzyło mu się dostarczać listy z wózkiem w kształcie konia trojańskiego. Kiedyś przebrał się też za kobietę - jego jasnoniebieska sukienka i białe rajtuzy podbiły serca osób, którym wówczas dostarczał przesyłki.

Kiedy na świecie panuje wirus, ja nadal muszę chodzić do pracy, żeby dostarczać przesyłki. Dzisiaj zrobiłem to stylowo i wywołałem tym u niektórych uśmiech. To był mój cel - zdradził Jon pod jednym z pierwszych zdjęć obrazujących jego pomysł.

Co sądzicie o tej inicjatywie? Nam bardzo przypadła do gustu!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów