Tom Hanks pokazał nowe zdjęcie z kwarantanny. "Tydzień po przeprowadzeniu testu objawy są takie same"

Paulina Ermel 18.03.2020
Tom Hanks z żoną
Fotografia: Gregory Pace/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Aktor i jego żona wyszli ze szpitala, ale to nie znaczy, że już są zdrowi. Hanks zdradził właśnie, że wciąż towarzyszą mu objawy choroby i pokazał zdjęcie z kwarantanny.

Tom Hanks był pierwszym aktorem światowej sławy, który poinformował publicznie, że zaraził się koronawirusem. Zachorowała także jego żona. Gwiazdor wykonał test na obecność wirusa w trakcie podróży po Australii. Trafił do szpitala z objawami w postaci gorączki i ogólnego rozbicia.

Ostatnio 63-letni Amerykanin poinformował, że wraz z ukochaną Ritą Wilson wychodzą ze szpitala. Teraz będą poddawani kwarantannie w wynajętym domu w australijskim Queensland. Aktor pokazał zdjęcie z izolacji i zdradził, że wciąż nie czuje się dobrze.

Koronawirus: Tom Hanks pokazuje zdjęcie z kwarantanny

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson udali się do Australii, by pracować nad filmem o Elvisie Presleyu. W produkcji Hanks miał wcielać się w postać menadżera kultowego muzyka. To właśnie wtedy para dowiedziała się, że zaraziła się koronawirusem.

Wygląda na to, że zarówno aktor, jak i jego żona z dnia na dzień czują się lepiej. Teraz odpoczywają oboje w wynajętym domu w Australii. Hanks pokazał na Instagramie kolejne zdjęcie z kwarantanny i przyznał, że wciąż nie czuje się dobrze.

Hej ludzie. Wiadomość jest taka, że tydzień po przeprowadzeniu testu i izolacji, objawy są wciąż mniej więcej takie same. Nie ma gorączki, ale jest rozbicie i chandra. Składanie prania i zmywanie naczyń kończą się drzemką na kanapie. Zła wiadomość: moja żona Rita wygrała 6 razy w remika i wyszła na prowadzenie w punktacji - napisał. 

Hanks zamieścił w sieci zdjęcie maszyny do pisania, którą zabrał do Australii. Dodał też, że tylko razem możemy pokonać wirusa.

My trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. I przypominamy - dbajcie o siebie i zostańcie w domu.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów