Harry i Meghan w maseczkach pomagają potrzebującym w czasie epidemii. Nagrał ich... monitoring

Paulina Ermel 17.04.2020
Harry i Meghan
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Meghan i Harry zostali przyłapani w maseczkach na jednej z ulic Los Angeles. Wygląda na to, że popularna para pomaga potrzebującym w dobie koronawirusa!

Liczba osób zarażonych koronawirusem na świecie przekroczyła już 2 mln. Pandemia dotarła do niemal każdego państwa, a sama choroba dotyka zarówno młodszych, starszych, zdrowych, jak i przewlekle chorych.

Wiele firm, a także znanych osób włącza się do pomocy w walce z koronawirusem. Niektórzy przekazują ogromne kwoty na sprzęt niezbędny do rozprawienia się z podstępnym patogenem, inni szyją maseczki czy bezinteresownie rozwożą różnego rodzaju produkty potrzebującym. Ostatnio do akcji włączyli się również Meghan i Harry. Chcieli pomagać po cichu, ale zostali przyłapani przez... monitoring!

Zobacz także

Koronawirus: Harry i Meghan rozwożą jedzenie potrzebującym

Meghan i Harry pod koniec marca oficjalnie przestali pełnić obowiązki w ramach przynależności do brytyjskiej rodziny królewskiej. Para mieszka teraz na co dzień w Los Angeles i stara się żyć w miarę normalnie. 

Ostatnio małżeństwo postanowiło dołączyć do akcji charytatywnej organizacji non profit Project Angel Food i pomagało rozwozić jedzenie w Los Angeles! Harry i Meghan postanowili pomóc w rozwożeniu jedzenia osobom, które ze względu na większe ryzyko zakażenia koronawirusem nie powinny wychodzić w domu.

Ubrani w zwykłe dżinsy i w maseczkach rozwozili jedzenie potrzebującym. Oboje nie chcieli żadnego rozgłosu w związku z udziałem w akcji, ale i tak wszystko się wydało. Przede wszystkim zostali nagrani przez monitoring, ale też przedstawiciele marki Projekt Angel Food nie umieli ukryć ekscytacji w związku z tym, jacy wolontariusze do nich dołączyli.

Interesuje cię brytyjska rodzina królewska? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę o niej w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów