Emma Watson martwi się o rodzinę. Zamieściła w sieci poruszający apel: "Babcia ma ponad 70 lat, mama ma cukrzycę"

Zuzanna Morska 25.03.2020
Emma Watson
Fotografia: Jacques Witt/SIPA/SIPA/East News

Znana z serii filmów o Harrym Potterze aktorka zdobyła się na szczere wyznanie. Przy okazji apeluje do fanów o to, żeby pozostawali w domach.

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo na całym świecie. O swoje zdrowie i życie drżą obywatele niemal wszystkich państw. A choroba nie wybiera i dotyka także gwiazdy. O zarażeniu poinformował m.in. Tom Hanks. Koronawirusa ma także jego żona, Rita Wilson.

W związku z sytuacją znane osoby zamieszczają co chwilę w sieci apele, w których wyraźnie rekomendują pozostanie w domu i zadbanie o siebie, a także o najbliższych. Ostatnio o szczere wyznanie w tym kontekście pokusiła się Emma Watson. Zobaczcie, co przekazała swoim fanom.

Emma Watson martwi się o rodzinę

Emma Watson jest nie tylko lubianą na całym świecie aktorką, ale też działaczką, która walczy o prawa kobiet. Gwiazda występowała już w ONZ, gdzie opowiadała się m.in. za równouprawnieniem. Jej przemowa zresztą poniosła się po całym świecie i do dzisiaj jest przypominana.

Artystka wie, jak wykorzystać swoją sławę, aby "przemycić" swoje poglądy. Ostatnio zdobyła się na wyznanie związane z koronawirusem. Zaapelowała do swoich fanów o rozsądek i odpowiedzialność, bo tylko od tego zależy, czy wirus zostanie zatrzymany.

Gwiazda dołączyła do akcji #zostańwdomu i podzieliła się osobistym wyznaniem.

Moja babcia ma ponad 70 lat, więc jest szczególnie podatna na zagrożenie... Moja mama ma cukrzycę typu 1, a mój najlepszy przyjaciel jest pracownikiem ochrony zdrowia. Zostaję dla nich w domu. A ty dla kogo to zrobisz? Przesyłam wyrazy miłości - napisała na Instagramie pod wymownym zdjęciem.

My stosujemy się apelu Emmy. A wy?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów