Biedronka wprowadza do sprzedaży płyn do dezynfekcji! Jest tani i skuteczny

Zuzanna Morska 21.04.2020
Biedronka
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Popularny dyskont wprowadził do oferty produkt, który potrzebny jest teraz niemal w każdym domu. Zobaczcie, jaki płyn do dezynfekcji znajdziemy teraz w sklepach Biedronki.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Biedronka wprowadza do oferty maseczki ochronne, które teraz każdy obywatel musi nosić poza mieszkaniem czy domem. Dyskont sprzedaje je w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może się w nie zaopatrzyć.

Wygląda na to, że to nie koniec wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów. W sklepach Biedronka bowiem pojawi się tani i skuteczny płyn do dezynfekcji.

Koronawirus: Biedronka sprzedaje płyn do dezynfekcji

Z nieoficjalnych informacji wynika, że już niebawem w Biedronce pojawi się płyn do dezynfekcji marki Venol. Dyskont będzie sprzedawał dwa rodzaje tego specyfiku - jeden do dezynfekcji powierzchni, a drugi do dezynfekcji rąk. Zarówno jeden, jak i drugi zawiera 70-procentowy alkohol, ale płyn do dezynfekcji rąk został urozmaicony gliceryną.

Wirusobójcze środki będą sprzedawane w 4-litrowych butelkach. Cena za litr ma wynieść ok. 20 zł. Wygląda więc na to, że płyn z Biedronki będzie stanowił prawdziwą konkurencję na rynku.

Przypominamy, że Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje takie zachowania, jak mycie rąk mydłem i ciepłą wodą, a także stosowanie środków do dezynfekcji na bazie alkoholu w celu zapobiegania zarażeniu koronawirusem.

A wy macie już swój płyn do dezynfekcji w domu?

Przerażający efekt koronawirusa. Przed epidemię Nowy Jork wygląda jak z najstraszniejsze horroru.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów