Biedronka sprzedaje maseczki ochronne w atrakcyjnej cenie! Mają jedną ważną cechę

Zuzanna Morska 09.04.2020
Biedronka
Fotografia: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News (zdjęcie poglądowe)

Popularny dyskont znów wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Tym razem oferuje zainteresowanym maseczki ochronne w atrakcyjnej cenie.

Pandemia koronawirusa zmieniła życie obywateli wielu państw na świecie. Każde wyjście z domu okraszone jest ryzykiem zarażenia się śmiercionośnym patogenem. Dlatego eksperci alarmują, aby ograniczyć opuszczanie mieszkań i domów do sytuacji, w których musimy wyjść na zakupy czy do lekarza.

Co zrobić, aby zabezpieczyć się przed zarażeniem? Na pewno dokładnie myć ręce po każdej takiej "wycieczce", ale też w miarę możliwości nosić maseczkę ochronną. Gdzie kupić taką maseczkę? Teraz do swojej oferty ten produkt wprowadziła Biedronka!

Koronawirus: Biedronka sprzedaje maseczki ochronne

Biedronka po raz kolejny dostosowuje swoją działalność i ofertę do epidemii koronawirusa. Jak już pewnie wiecie, przed świętami wielkanocnymi zostały wprowadzone inne godziny działania sklepów sieci - niektóre są czynne nawet całodobowo.

Ponadto w wielu sklepach sieci Biedronka znajdziemy płyn do dezynfekcji w atrakcyjnej cenie - 3,99 zł za buteleczkę. Dyskont zastrzega jednak, że jedna osoba może kupić najwyżej 5 sztuk tego specyfiku. Ale to nie koniec oferty dostosowanej do okoliczności.

Teraz Biedronka oferuje klientom maseczki ochronne wielorazowego użytku. Jak podaje "Super Express" w placówkach Biedronki znajdziemy maseczki z jonami srebra, które można użyć nawet kilka razy - wystarczy po każdym założeniu wyprać je w 60 stopniach.

Opakowanie 3 maseczek kosztuje 14,99 zł.

Kolejny przerażający efekt koronawirusa. Przez niego Nowy Jork wygląda jak z najbardziej strasznego horroru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów