Koreański artysta wykonuje najprawdopodobniej najmniejsze tatuaże na świecie

Martyna Kraus 16.08.2016
Najmniejsze tatuaże
Fotografia: instagram.com/playground_tat2/

Są subtelne, minimalistyczne, nie przyciągają zbędnej uwagi, ale na pewno są bardzo wyjątkowe. 

Moda na koreańskie zabiegi kosmetyczne wciąż króluje w drogeriach i salonach SPA, a już na horyzoncie pojawia się nowy trend z tamtej części świata – minimalistyczne tatuaże. Koreanki, które z natury są bardzo spokojne, ciche i delikatne zdobią swoje ciała równie subtelnymi obrazkami. Nic dziwnego, ze lubują się właśnie w takim stylu tatuaży - kilka krótkich kresek na jasne skórze daje bardzo dziewczęcy efekt. 

Playground Tattoo to pseudonim artystyczny tatuażysty z Seulu, który wykonuje takie właśnie minimalistyczne dzieła i chwali się nimi na swoich profilach w mediach społecznościwych. Proste i małe obrazki na ciele są jego specjalnością i chociaż wzory zależą oczywiście od preferencji jego klientów, wszystkie są utrzymane w jednym, rozpoznawalnym stylu. Większość z nich to kwiatki, serca, gwiazdy lub podobizny swoich pupili, ale namalowane w taki sposób, że zupełnie nie przypominają kiczowatych tatuaży, z którymi często kojarzą się nam takie wzory.

Obecnie prace tatuażysty z Seulu obserwuje ponad 270 tysięcy osób na samym Instagramie. Jego pracami inspirują się też inne osoby wykonujące tatuaże. Na pewno niebawem okaże się, że w innych regionach świata minimalistyczne rysunki są równie popularne jak w Korei. To jeden z ciekawszych trendów, zwłaszcza, że tak małe rysunki można nanieść na nietypowe części ciała np. uszy i palce.

Zobacz najmniejsze tatuaże na świecie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów