Konwój księżnej Kate i księcia Williama miał wypadek! Jedna osoba została ranna!

Sandra Banach 19.06.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: East News

Konwój policyjny, który zabezpieczał przejazd księcia Williama oraz księżnej Kate, miał wypadek! Potrącona 83-latka nadal przebywa w szpitalu!

W ubiegły poniedziałek konwój, który miał zadbać o bezpieczny przejazd księcia Williama i jego żony w drodze z Londynu do Windsoru miał wypadek. Jeden z motocyklistów wjechał w 83-latkę! Kobieta jest w poważnym stanie w szpitalu!

Wypadek konwoju księżnej Kate i księcia Williama

Poszkodowana w wypadku to 83-letnia Irena Mayor. Jak donoszą brytyjskie media, kobieta w bardzo poważnym stanie została natychmiastowo eskortowana do szpitala. „Daily Mail” podaje, że kobieta ma połamaną miednicę.

Stan rannej kobiety

Z najnowszych doniesień brytyjskich gazet wynika, że stan poszkodowanej kobiety nadal jest bardzo poważny. „Daily Mail” podaje, że William i Kate są w stałym kontakcie z 83-latką. Para książęca ma nadzieję, że już niedługo będzie mogła odwiedzić ranną staruszkę w szpitalu.

Najprawdopodobniej książę i księżna nie byli świadkami akcji ratunkowej. Według procedur książęca para w takich sytuacjach musi kontynuować swoją podróż.

Na łamach „Daily Mail” wypowiedział się rzecznik pary książęcej:

Kate i William byli głęboko zaniepokojeni i zasmuceni. Mają kontakt z rodziną ofiary, wysłali też kwiaty. Powiedzieli również, że chcieliby odwiedzić panią Mayor, jeśli będzie na to gotowa.

Mamy nadzieję, że poszkodowana kobieta szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także: Kolejna ciąża w rodzinie królewskiej?! Zdjęcie to potwierdza

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów