Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem? Konflikt w rodzinie narasta!

Paulina Ermel 03.12.2018
Meghan, Harry, Kate i William
Fotografia: AP/EAST NEWS

Od dawna mówi się o kryzysie w relacjach młodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wygląda na to, że konflikt wciąż nie został zażegnany.

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się informacje dotyczące tego, że Meghan i Harry przestali dogadywać się z Kate i Williamem. Do tego stopnia, że świeżo upieczeni małżonkowie, którzy niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko, postanowili wyprowadzić się z Pałacu Kensington. I choć przeprowadzka nastąpi dopiero na początku przyszłego roku, rodziny nie spędzą ze sobą świąt Bożego Narodzenia!

Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem

Problemy w relacjach między małżeństwami wnuków królowej Elżbiety zaczęły się, kiedy Meghan nie została odpowiednio przyjęta do rodziny królewskiej jako narzeczona Harry'ego. Podobno Kate i William potraktowali ją wówczas dosyć chłodno, a Meghan poinformowała o tym swojego męża, który od razu stanął po jej stronie. Brytyjskie portale podają, że William nie był zbyt zachwycony, kiedy dowiedział się, że sprawy między jego młodszym bratem a Meghan Markle tak szybko idą do przodu.

Do konfliktu włączył się ojciec Williama i Harry'ego. Książę Karol postanowił zażegnać kryzys i w efekcie William oraz Kate poprosili, aby Meghan i Harry spędzili z nimi poprzednie święta. Wówczas Meghan dała się we znaki całej reszcie - zachowywała się nieuprzejmie i bardzo chłodno. Być może w tym właśnie należy dopatrywać się tego, że w tym roku książęta Sussex i książęta Cambridge spędzą święta oddzielnie!

Meghan i Harry mają zamiar udać się wraz z królową Elżbietą i księciem Filipem do Norfolk, natomiast William i Kate spędzą święta z rodzicami księżnej.

Myślicie, że rzeczywiście jest między nimi tak źle?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Członkowie rodziny królewskiej mają swoje woskowe figury! Swojej podobizny doczekała się również księżna Meghan. Zobaczcie, czy figura oddaje urok pierwowzoru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów