Twórca "The Crown" o konflikcie Williama i Harry'ego. Zdradza jego przyczyny

Książę William i książę Harry w czarnych smokingach na czerwonym dywanie
Fotografia: AP/EAST NEWS

O konflikcie między księciem Williamem i księciem Harrym jest głośno od lat. Twórca serialu "The Crown" postanowił zdradzić jego szczegóły.

Książę William i książę Harry dawniej byli nierozłączni. Od pewnego czasu jednak ich relacje znacznie się ochłodziły, co odbiło się szerokim echem w mediach. Poddani brytyjskiej rodziny królewskiej od dłuższego czasu zastanawiają się, co tak naprawdę wydarzyło się między braćmi. Teraz szczegóły ujrzą światło dzienne. Twórca serialu "The Crown", Robert Lacey, napisał książkę, w której pochylił się nad relacjami książąt. Magazyn "People" zacytował jeden z jej fragmentów.

Zobacz także: Wujek księżnej Kate atakuje Meghan i Harry'ego. Padły mocne słowa! "Dwa muppety wciąż pragną uwagi"

Konflikt Williama i Harry'ego - twórca "The Crown" zdradza szczegóły!

"Battle of Brothers: The Inside Story of a Family in Tumult" - tak brzmi tytuł książki wydanej przez Laceya. To nowa pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów rodziny królewskiej!

Twórca "The Crown" postanowił bardziej przyjrzeć się relacjom Williama i Harry'ego. I choć zapewne ich losów już nie poznamy w "The Crown", postanowił opisać ze szczegółami, od czego tak naprawdę rozpoczął się cały konflikt między braćmi.

Okazuje się, że ich problemy rozpoczęły się jeszcze w dzieciństwie. Jak podaje magazyn "People", zdaniem Laceya Harry poczuł się odrzucony, gdy William zaczął przygotowywać się do przejęcia tronu.

Obaj bracia zostali skrzywdzeni przez swoje wychowanie. (...) Od samego początku jest tyle bólu i traumy w tej historii - można przeczytać w książce, którą cytuje "People". 

Konflikt miał przybrać na sile w momencie, gdy młodszy syn Diany i Karola spotkał Meghan. William był sceptycznie nastawiony do byłej aktorki, co bardzo dotknęło jego brata i nie wróżył im udanej relacji. To właśnie dlatego ich relacje wówczas zdecydowanie się ochłodziły, a ostatecznie... Harry i Meghan przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta nie znosi rodziców księżnej Kate! Okazuje się, że ma swoje powody

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów