Marina wbija szpilę Sarze Boruc. Jest zazdrosna o jej karierę muzyczną?

Paulina Ermel 03.10.2018
Marina i Sara Boruc
Fotografia: Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Szykuje się awantura między polskimi WAGs? Marina rzuciła komentarz, który mógł nie spodobać się Sarze Boruc. Ta natychmiast odpowiedziała.

Marina i Sara Boruc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Obie kobiety mają poukładane życie, piękne rodziny i całkiem podobne zainteresowania. Jeszcze do niedawna Sara zajmowała się głównie projektowaniem biżuterii, a Marina śpiewała. Ostatnio jednak żona Artura Boruca zadebiutowała jako piosenkarka, co chyba nie spodobało się jej koleżance. Zobaczcie, jak nawiązała do tego tematu i co na to Sara.

Marina wbija szpilę Sarze

Marina od dawna na swoim Instastory regularnie poleca piosenki mniej znanych artystów albo po prostu takich, którzy przypadli jej do gustu. Ostatnio polecała w ten sposób zespół Blauka. W poście napisała: "Jakie to jest dobre. Fajnie jest mieć utalentowanych przyjaciół. Zawsze będę wspierać niezależnych artystów, bo sama wiem, jakie to trudne zrobić WSZYSTKO samemu od podstaw - bez wsparcia wytwórni (układów), PR'owców itp... Brawo kochani". W taki sposób zareklamowała zespół swoich przyjaciół. Ale tym samym wbiła też szpilę Sarze Boruc.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Sary. Żona polskiego bramkarza zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie tortu, który dostała w prezencie od swojej wytwórni muzycznej za wydanie albumu. Co napisała?

Dziś odgrzebałam to zdjęcie... Nie wiem, czy widać, ale byłam taka szczęśliwa! To dzień wydania mojego debiutanckiego albumu, mojego emocjonalnego dziecka, mojej historii pełnej wrażliwości, którą mogłam się wreszcie w Wami podzielić... A Wy... nie zawiedliście mnie, okazaliście tyle miłości i zrozumienia dla tej nowej mnie i za to będę Wam dozgonnie wdzięczna. W moim życiu nie ma już miejsca na negatywne emocje i fałszywych ludzi, pokazaliście mi, że można tak zwyczajnie, bezinteresownie kogoś lubić, wesprzeć i dać tyle miłości. Moja kochana wytwórnia @universalmusicpolska zadbała o to by ten dzień był specjalny!! Ten piękny torcik z okładką mojej płyty to właśnie prezent od nich. Dziękuje, że jesteście, wspieracie, że uwierzyliście we mnie. To także dzięki Wam ten krążek jest jaki jest. Kocham

Czyżby szykowała się kolejna medialna awantura?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Sara Boruc i Marina to tylko dwie ze znanych polskich WAGs. Jest jeszcze Ania Lewandowska czy Marta Glik. Które z nich są najpiękniejsze?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów