Konflikt Joanny Opozdy i Sandry Kubickiej trwa. "Gdzie tu jest sprawiedliwość?"

Maria Karolewska 03.10.2019
Samdra Kubicka i Joanna Opozda - konflikt gwiazd nadal trwa.
Fotografia: instagram.com @sandrakubicka

Konflikt Sandry Kubickiej i Joanny Opozdy trwa. Modelki nie mogą dojść do zgody po tym, jak jedna z nich oddała psa otrzymanego od tej drugiej.

Sandra Kubicka i Joanna Opozda pozostają w stałym konflikcie. Gwiazdy pokłóciły się o psa, którego Asia uratowała we Włoszech. Sandra zadeklarowała się, że przygarnie zwierzaka do swojego domu, jednak po krótkim czasie... oddała go przyjaciółce. Teraz dawne koleżanki z branży wyciągają wzajemne brudy, coraz bardziej oddalając się od głównego tematu kłótni.

Sandra Kubicka i Joanna Opozda kłócą się przez Instagrama

Sandra Kubicka opublikowała kolejną wiadomość skierowaną do Joanny Opozdy. Niektórymi słowami znowu dolała oliwy do ognia.

Cześć Asiu, przepraszam że dopiero teraz, ale naprawdę wyszłam z treningu i przeczytałam twoją wiadomość. Wiem, że się martwisz, że masz dobre intencje, że dużo przeszłaś z tym psem i doceniam to, i wszyscy doceniamy. Ale uwierz, że to była niespodziewana dla mnie sytuacja. Nie ma mnie teraz często w domu, więc nie mogłam zapanować nad tą sytuacją. Myślałam, że to będzie jednorazowe, że ugryzł mnie, potem przyleciała Lili, może pomylił ją z kotem? Tak jak mówisz, że nie lubi kotów. Przypomina jej Fortunę. Dogadali się, zresztą widziałam sama, jak się bardzo polubili. On jest naprawdę w lepszych rękach u niej niż u mnie, bo tam zawsze jest ktoś u niej w domu, jej mama też pokochała Fortunę. Więc ona jej daje miłość, jest jedynym psem, dostaje całą uwagę. U mnie tego nie ma. Wiem, że jesteś zła, ale uważam, że nie mam obowiązku mówić ci o takich sprawach. Sama nie masz czasu - tłumaczy Kubicka.

W konflikt celebrytek zaangażowały się również inne gwiazdy, jak choćby Joanna Krupa i Gosia Leitner. Ta druga stanęła po stronie Sandry, co mocno zdenerwowało Joannę Opozdę. Aktorka szybko udzieliła kolejnego komentarza na InstaStories.

Obejrzałam właśnie story Gosi Leitner. No tak, no bo trzeba teraz zadbać o PR Sandry, a Gosia jest Pr-owcem, więc będzie ją wybielać, będzie ją bronić. Ja nie mam PR-u niestety, jestem w mediach zawsze sobą.Ja jestem szczera, nikogo się nie radzę, jak mam się zachować, czy dobrze wypadnę w mediach, tylko otwarcie mówię, co czuję i robię, co czuję - poskarżyła się. Powiedziałaś, że Sandra zrobiła coś niezwykłego, znalazła osobę, która przygarnęła Fortunę. No ja też kogoś takiego znalazłam. I co Sandra teraz może mieć kontakt z Fortuną, nowa właścicielka wysyła jej zdjęcia z Fortuną, ale ja na to ze strony Sandry nie mogłam liczyć. Gdzie tu jest sprawiedliwość? - podsumowuje Opozda.

Myślicie, że ten konflikt niedługo się skończy?

Zobacz także: Seksowna polska gwiazda pokazała suknię ślubną. Wygląda zachwycająco!

W którym programie najlepiej byś się odnalazł? Sprawdź w naszym quizie!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów