Natalia Kukulska złożyła wyjątkowy hołd rodzicom. "Pierwszy wers to było moje <być albo nie być>"

Magdalena Barszczak 27.05.2019
Natalia Kukulska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Gwiazda opowiedziała też o wyjątkowych nagraniach z udziałem Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, które ostatnio odnalazła.

W Dzień Matki na Torwarze odbył się wyjątkowy koncert "Życia mała garść" poświęcony Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. To było ważne wydarzenie dla Natalii Kukulskiej. Oprócz niej hołd artystom złożyło wiele gwiazd, m.in. Kuba Badach, Paulina Przybysz, Kayah, Katarzyna Groniec czy Daria Zawiałow. Kukulska bardzo dba o pamięć rodziców. Okazuje się jednak, że jest wiele spraw, które wciąż ją zaskakują. Ostatnio znalazła archiwalne nagrania z udziałem pary.

Natalia Kukulska w tym roku pierwszy raz odwiedziła miejsce katastrofy lotniczej, w której zginęła jej matka. To było dla niej bardzo trudne doświadczenie. Artystka opowiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" przy okazji promocji koncertu "Życia mała garść". Muzyczne spotkanie z gwiazdami miało być hołdem dla jej rodziców z okazji (przypadającej w 2020 roku) 40. rocznicy tragicznej śmierci Anny Jantar i 75. rocznicy urodzin Jarosława Kukulskiego.

Piosenkarka nie tylko zorganizowała ten koncert, ale także wzięła w nim udział. Tuż po tym wydarzeniu podzieliła się swoimi przemyśleniami z redakcją "DD TVN". Gwiazda nie ukrywała wzruszenia.

Na co dzień nie czuję, że nie ma mojego taty. Ale jak muszę to nazwać, to jest ciężko. Pierwszy wers to było moje "być albo nie być" - powiedziała tuż po koncercie.

Podniosły nastrój udzielił się także widzom.

Widziałam tyle łez wzruszenia wśród publiczności, cieszę się że możemy ludzi poruszać - dodała.

Kukulska znalazła archiwalne nagrania z rodzicami

Natalia Kukulska dba o to, by pamięć o jej rodzicach trwała. Są jednak rzeczy, które zaskakują ją samą. Ostatnio gwiazda znalazła w archiwum ojca nagrania z udziałem Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Wiele można się nich dowiedzieć o ich życiu!

Wideo powstało w latach 70, kiedy małżeństwo mieszkało na warszawskim Wawrzyszewie, przy ulicy Reymonta 21. Warto wspomnieć, że Kukulski był autorem największych hitów swojej żony. Okazuje się jednak, że wiele mogli skomponować wspólnie.

Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - mówiła Kukulska "Na Żywo".

Czy materiały ujrzą światło dzienne? Kto wie. Na razie artystka postanowiła zachować je tylko dla siebie.

Widzieliście koncert "Życia mała garść"?

Zobacz także: Natalia Kukulska skomentowała pomyłkę Kingi Rusin na temat katastrofy. Czy uraziły ją słowa dziennikarki?

Wiele znanych osób ukrywa się pod pseudonimem. Jednym ułatwia to międzynarodową karierę, innym pozwala się wyróżnić. Sprawdź w naszym quizie, jak naprawdę nazywają się znani ludzie!

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów