Znamy największy kompleks księżnej Meghan! Opowiedziała o nim w wywiadzie

Paulina Ermel 08.11.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Wydawać by się mogło, że księżna Meghan nie może narzekać na swoją urodę. Okazuje się jednak, że ona także ma kompleksy. W wywiadzie zdradziła, jakie.

Księżna Meghan od maja jest szczęśliwą żoną księcia Harry'ego. Przepiękna Amerykanka niebawem zostanie mamą. Jest też uwielbiana na całym świecie. Spodziewalibyście się, że księżna Meghan może mieć kompleksy? O jednym z nich opowiedziała w jednym z wywiadów przeprowadzonych przez magazyn "Glamour".

Kompleks księżnej Meghan

Księżna Meghan, jak większość z nas, też ma swoje kompleksy. Choć jest szczupła, normalnego wzrostu, ma śliczną buzię, ładne włosy, nie wszystko jej się w sobie podoba. W rozmowie z dziennikarzem "Glamour" przyznała, że uwielbia projekty, a szczególnie sukienki Victorii Beckham, ale... nigdy ich nie założy, bo ma za krótki tułów!

Dziennikarz zadał jej pytanie na temat tego, jak dobiera swoje stylizacje. Meghan odpowiedziała wówczas, że nawet jeśli coś świetnie wygląda na wieszaku, nie znaczy, że dobrze będzie wyglądało na niej. A następnie przyznała, że uwielbia projekty Victorii Beckham, ale uważa, że nie ma do nich odpowiedniej figury.

Zgadzacie się z tym?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się swojej figury woskowej. Jak wygląda? Jest bardzo podobna do pierwowzoru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów