Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Komentarze na profilu producenta zostały wyłączone

Piotr Woźniak-Starak Instagram: komentarze pod zdjęciami zostały zablokowane.
Fotografia: Mariusz Gaczyński/EastNews

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informacja o odnalezieniu ciała znanego producenta filmowego pojawiła się w mediach w czwartek. Fani zaczęli składać kondolencje na jego profilu na Instagramie. Teraz ta możliwość została zablokowana pod kilkoma zdjęciami.

Piotr Woźniak-Starak, mąż prezenterki TVN Agnieszki Woźniak-Starak, zmarł w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Poszukiwania producenta filmowego trwały aż 5 dni. Ostatecznie ciało na dnie jeziora odnaleźli członkowie Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Informacja szybko obiegła media i dotarła do fanów, którzy zaczęli składać kondolencje bliskim. Dzielili się również własnymi przemyśleniami na temat życia, twórczości i śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Profil na Instagramie Piotra Woźniaka-Staraka: komentarze pod zdjęciami zablokowane

Teraz możliwość komentowania pod najbardziej popularnymi zdjęciami została zablokowana. Rodzina chce przeżyć żałobę w spokoju i unika w tym czasie mediów. Już podczas poszukiwań Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zablokować komentarze na swoim profilu. Możliwe, że kontro producenta niedługo zostanie usunięte przez administratorów strony - jest to częste działanie w przypadku śmierci właściciela profilu. Rodzina nie wypowiedziała się jednak na ten temat.

Piotr Woźniak-Starak: wyłączone komentarze na Instagramie.
Fotografia: instagram.com @pwsas

Zobacz także: Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka. Zobaczymy go w listopadzie

Tragiczna wiadomość obiegła media - pożegnaliśmy Piotra Woźniaka-Staraka. Te znane osoby również odeszły w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów