Kolejny sukces Klaudii El Dursi w "Top Model". "Nie przez przypadek ten złoty bilet!"

Top Model: Klaudia El Dursi znowu zaskoczyła.
Fotografia: instagram.com @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi dostała się do programu "Top Model" z tzw. złotym biletem. Wyróżnienie to nie zostało wręczone przypadkowo.

Klaudia El Dursi po raz kolejny pokazała, że znalazła się w "Top Model" nieprzypadkowo. Pierwszym osiągnięciem początkującej modelki było otrzymanie tzw. złotego biletu. Dzięki niemu mogła pominąć etap dalszych eliminacji i automatycznie została umieszczona w Domu Modelek. Kolejny odcinek programu przyniósł ciekawe metamorfozy i pierwszą poważną sesję zdjęciową.

Klaudia El Dursi miała najlepsze zdjęcie

Początek ostatniego odcinka "Top Model" nie był dla Klaudii El Dursi korzystny. Miała problemy z castingiem do pokazu mody duetu MMC.

Zjadła cię ta sukienka, wyglądałaś lepiej na obcasach. Uważam, że nogi są problemem. Nie jesteśmy w stanie włożyć cię w ten pokaz - przekazali Klaudii zniechęceni projektanci.

Klaudia starała się trzymać emocje na wodzy. Odpowiedziała odważnie, że to po prostu nie jest "jej look" i źle czuła się w kreacji. Kolejne zadanie okazało się dużo bardziej udane. Sesja z gościnnym udziałem Magdaleny Frąckowiak była dość trudna - modelki musiały pozować skacząc na trampolinie. Klaudia jednak poradziła sobie z wymagającym zadaniem - zrobiła szpagat w powietrzu, czym zachwyciła jurorów.

Nie przez przypadek ten złoty bilet! - mówiła po udanej sesji.

Nie wszystkim spodobała się taka pewność siebie Klaudii. W Domu Modelek tworzy się atmosfera rywalizacji.

Uważam, że to nie jest do końca szczera osoba, na ten moment nie chcę się z nią za blisko trzymać, nie chcę się przyjaźnić - powiedziała Kinga o koleżance z programu.

Komu najbardziej kibicujecie w "Top Model"?

Zobacz także: Finalistka "Top Model" aresztowana. Prawdopodobnie trafi do więzienia

Której gwieździe powinieneś towarzyszyć w "Azja Express"? Myślisz, że bylibyście dobraną parą?

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów