Kolejny ślub wśród polskich piłkarzy. Piotr Zieliński stanął z ukochaną na ślubnym kobiercu

Nastazja Bloch 18.06.2019
Piotr Zieliński z żoną
Fotografia: Instagram/@whitessmokestudio_com/Michał Warda

Piotr Zieliński poślubił ukochaną Laurę. To już kolejny ślub w grupie polskich piłkarzy.

Ten miesiąc obfituje w śluby w grupie polskich piłkarzy. Nie tak dawno sakramentalne tak powiedzieli sobie Maciej Rybus z Laną oraz Krzysztof Piątek z Pauliną Procyk. Teraz przyszła kolej na Piotra Zielińskiego i Laurę Słowiak. Para po sześciu latach znajomości stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Joanna Kulig wraca do gry! "Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa"

Zakochani zdecydowali się na ślub

Piotr Zieliński oświadczył się Laurze w 2017 roku - po 6 latach znajomości. Para od ponad 3 lat mieszka we Włoszech, gdzie Piotr rozwija swoje piłkarskie zdolności w klubie SSC Napoli. Po wielu latach spędzonych razem zakochani stanęli przed ołtarzem.

Piotr Zieliński i Laura Słowiak wzięli ślub

Piotr Zieliński do ostatniej chwili milczał i nie ujawnił tajemnicy dotyczącej ślubu. Teraz wiadomo już, że piłkarz pobrał się z ukochaną w zeszłą sobotę w Ząbkowicach Śląskich.

Parę wydały osoby zajmujące się organizacją ceremonii, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie panny młodej. Trzeba przyznać, że Laura wyglądała olśniewająco. Miała na sobie efektowną suknię z długim trenem oraz welon. Jej urodę podkreślił dość mocny makijaż i romantycznie spięte włosy.

Zdjęcia wykonał fotograf Michał Warda:

Jak podobają wam się zakochani? Naszym zdaniem idealnie do siebie pasują.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska powiedziała, kto ją sponsoruje. Jej szczera odpowiedź was zaskoczy!

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów