Marina nie komentuje doniesień o ciąży. Nowe zdjęcie z wakacji wzbudza emocje fanów. "Czy ja widzę brzuszek?"

Katarzyna Leszczyńska 26.01.2018
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official

Menedżer piosenkarki dementował plotki, ale fani nie ustają w domysłach. 

Nie cichną spekulacje na temat tego, że Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojeciech Szczęsny spodziewają się dziecka. Odkąd internauci dopatrzyli się na jednym ze zdjęć pary odstającego brzucha piosenkarki, a w magazynie „Gala” pojawiła się sesja, na której bramkarz polskiej reprezentacji trzyma rękę na brzuchu żony, ich fani oszaleli. I choć para oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień, każde kolejne zdjęcie staje się powodem do podsycania informacji.

Zobacz także: Marina nie potwierdziła plotek o ciąży. Zdradzić miało ją to zdjęcie. „Zaokrąglasz się”

Niedawno w mediach pojawił się komentarz menedżera piosenkarki, który zdementował doniesienia. Sama Marina jednak nie odniosła się do tych plotek, co wydaje się jej fanom dziwne. Wraz z Wojciechem Szczęsnym milczą na temat ciąży, dlatego też internauci doszukują się kolejnych dowodów na błogosławiony stan piosenkarki.

Autor artykułu skontaktował się ze mną i stanowczo zaprzeczyłem – to kolejny fake news o Marinie, po newsach o negocjacjach z Teatr Buffo, Coca-Colą, programem Agent – ktoś tu lubuje się w zmyślaniu newsów na temat Mariny – powiedział Piotr Turek, menedżer artystki w rozmowie z Party.pl.

Trudno się dziwić jednak fanom, którzy czekają na tę radosną informację ze zniecierpliwieniem. Ostatnie zdjęcie wokalistki znów stało się powodem do plotek. Piosenkarka stoi na nim bokiem i ma na sobie luźną sukienkę.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny na wakacjach
Fotografia: Instagram/marina_official

Internauci zwracają uwagę na brzuch Mariny

Wielu internautów było zachwyconych zdjęciem wstawionym przez Marinę. Pojawili się jednak również tacy, którzy zwrócili uwagę po raz kolejny na rzekomo odstający brzuch piosenkarki. Zainteresowani fani dopytują.

Czy ja widzę brzuszek ciążowy?

Czy ja tam widzę dziecko?

Podczas gdy piosenkarka odpowiada na inne komentarze, te dotyczące ciąży za każdym razem omija. Trudno się dziwić internautom, że chcieliby w końcu dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. My również czekamy na oficjalne oświadczenie pary.

Zobacz także: Marina i Szczęsny nadal nie potwierdzają informacji o ciąży piosenkarki. Jej nowe zdjęcie „przez przypadek” zdradza jednak wiele

Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach
Fotografia: Instagram/marina_official
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów