Kolejna wpadka Rusin w "DD TVN". Rzuciła naprawdę niezręczny komentarz...

Julita Buczek 02.10.2018
kinga rusin w ddtvn
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W niedzielnym wydaniu "DD TVN" na kanapach zasiedli chirurg oraz neurolog. Kinga Rusin miała przeprowadzić z nim krótką rozmowę, ale jak to w jej przypadku ostatnio bywa, nie obeszło się bez wpadki.

W niedzielnym programie "DD TVN" gośćmi byli neurolog oraz chirurg plastyczny. Opowiedzieli między innymi o innowacyjnym sposobie leczenia migreny botoksem. Jak się okazało, rozmowa dziennikarki z gośćmi programu nie należała do udanych.

Dlaczego Kinga Rusin znowu zaliczyła wpadkę?

Ostatnio Kinga Rusin daje mediom bardzo dużo powodów do tego, aby o niej pisali. Mało udana rozmowa Rusin z Frykowską rozpętała prawdziwą burzę w komentarzach, którymi od paru dni żyje internet. Następnego dnia do studia TVN zostali zaproszeni neurolog oraz chirurg plastyczny, którzy mieli opowiedzieć o innowacyjnej metodzie leczenia migreny. Dziennikarka w pewnym momencie rzuciła niezbyt udany żart.

Obawiam się, że po naszym spotkaniu niektóre panie po operacjach plastycznych będą mówiły, że leczyły migrenę. - zażartowała Kinga

Tak to się zaczęło. - odpowiedział dr Michał Charytonowicz.

Dziennikarka zorientowała się, że żart nie wywołał takich emocji, jak zakładała.

Tak to się zaczęło, to był skutek uboczny operacji plastycznych. - brnęła dalej dziennikarka

Na koniec prowadząca "DD TVN" postanowiła dolać oliwy do ognia! Ciekawe, czy robi to, aby zwiększyć popularność śniadaniówki?

Jednak okazuje się, że można testować medycynę nie tylko na zwierzętach, ale też na ludziach. - zakończyła Rusin

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów