Kochanka Ewana McGregora zostawiła go. Media podają szokujący powód rozstania

Anna Respondek 27.02.2018
Eva Mavrakis, Ewan McGregor i Mary Elisabeth Winstead
Fotografia: EAST NEWS

Ewan McGregor w zeszłym roku zostawił rodzinę dla kochanki, teraz sam musi mierzyć się z porzuceniem. Powód rozstania zaskakuje. 

Ewan McGregor to aktor, który na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i ról. Gwiazdor nie może narzekać na brak wyzwań zawodowych, dzięki którym wciąż rozwija swoją karierę i pozostaje w czołówce hollywoodzkich sław. 

Zobacz także: Córka Ewana McGregora ma już 23 lata. Wyrosła na piękną kobietę

Jak do tej pory aktor mógł cieszyć się nie tylko udanym życiem zawodowym, ale także prywatnym. Od ponad dwudziestu lat był związany z Evą Mavrakis, z którą ma cztery córki. Niestety w 2017 roku media obiegła wiadomość o rozpadzie małżeństwa McGregora. Okazało się, że gwiazdor porzucił swoją żonę dla młodszej kochanki Mary Elisabeth Winstead poznanej na planie serialu "Fargo". Eva Mavrakis nie omieszkała skomentować tej sytuacji

EN_01253317_0071
Fotografia: EAST NEWS

Ewan McGregor porzucony przez kochankę

Jak podają zagraniczne media, Ewan ma kolejny powód do smutku. Wygląda na to, że jego związek z młodą Winstead nie przetrwał i aktorka postanowiła go zostawić. Powód rozstania może być dla niektórych szokujący. 

Mary rzuciła Ewana, ponieważ przeszkadzała jej łatka kobiety rozbijającej rodzinę i cały ten zawstydzający szum związany z ich związkiem - twierdzi informator magazynu "Star". 

Do takiej sytuacji miało przyczynić się również zaskakujące zachowanie McGregora podczas Złotych Globów. Jego przemowa przy odbieraniu statuetki wprawiła w osłupienie większość gości, miała również zdenerwować Winstead. 

To smutne, ponieważ rok temu Ewan i jego żona byli szczęśliwi, a on nagle postanowił to wszystko zmienić dla Mary. Teraz wygląda na to, że stracił je obie - podsumowuje źródło. 

Ewan McGregor w styczniu 2018 roku złożył papiery rozwodowe. 

Zobacz także: Piotr Żyła skomentował swoje rozstanie z żoną 

EN_01258334_3769
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów