"Kobiety Mafii": Oświeciński gościem Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wbił szpilę Patrykowi Vedze

Katarzyna Leszczyńska 28.02.2018
Kuba Wojewódzki i Tomasz Oświeciński
Fotografia: Fotografie: X-NEWS

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego gościem był Tomasz Oświeciński, aktor znany z filmów Patryka Vegi. Rozmawiali o "Kobietach Mafii". Dziennikarz zażartował z Vegi.

W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego gośćmi dziennikarza byli Mandaryna oraz Tomasz Oświeciński. Aktor ogromną popularność w Polsce zdobył dzięki występom w filmach Patryka Vegi. Ostatnio znów zagrał w najnowszej produkcji reżysera, „Kobietach Mafii”, wokół której pojawiło się wiele kontrowersji. Film obecnie wyświetlany jest w kinach w całej Polsce.

Zobacz także: Obejrzeliśmy „Kobiety Mafii”. Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

Tomasz Oświeciński pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego jako pierwszy gość. Już na samym początku dziennikarz postanowił zapowiedzieć go w dość kontrowersyjny sposób. Filmy Patryka Vegi są bowiem znane szerszej publiczności z mocnych scen, ale przede wszystkim soczystych dialogów.

Patryk Vega nie robi filmów. On robi jeden długi film o przeklinaniu – powiedział Wojewódzki.

Zaraz na początku rozmowy z Oświecińskim dziennikarz przyznał, że jego zapowiedź była „przejaskrawiona”, ale zapytał gościa, czy chciałby się do niej odnieść.

Publiczność to lubi oglądać. (…) Mój bohater nowy, czyli Milimetr w filmie Patryka Vegi nowym, nie przeklina. I to jest mój pomysł – zdradził Oświeciński.

Pytania o „Kobiety Mafii” na tym jednak się nie zakończyły.

Zobacz także: To, co Stramowski robił po każdej scenie łóżkowej w „Kobietach Mafii” może zaskoczyć. Popławska ujawniła jego tajemnicę

Tomasz Oświeciński "Kobiety Mafii"
Fotografia: YouTube/Vega Investments

Wojewódzki wbija szpilę Vedze

Dziennikarz rozmawiał z aktorem o wielu rzeczach, m.in. o tym, co sądzi na temat Popka, z którym wygrał walkę MMA. Przede wszystkim rozmowa toczyła się jednak wokół najnowszego filmu Patryka Vegi i gry aktora w produkcjach reżysera. W pewnym momencie dziennikarz zadał podchwytliwe pytanie.

Dlaczego warto zobaczyć „Kobiety Mafii”, mimo że jest to taki sam film jak poprzednie?

Nie jest taki sam, jest lepszy. Jest to najlepszy film jaki Patryk Vega zrobił do tej pory – od razu odpowiedział mu Oświeciński.

Wojewódzki był zdziwiony odpowiedzią aktora i zdecydował się zażartować z tego, że Patryk Vega tworzy swoje filmy w ekspresowym tempie, co zarzuca mu wielu fanów.

On niedługo dostanie nagrodę w kategorii producent filmów długometrażowych robionych w tydzień – powiedział Wojewódzki.

Później Tomasz Oświeciński stanął w obronie reżysera i jego filmu. Nie jest z resztą pierwszym aktorem grającym u Vegi, który stara się tłumaczyć koncepcję twórców u Wojewódzkiego. Podobnie było w przypadku „Botoksu”.

Zobacz także: Marieta Żukowska broni „Botoksu” u Wojewódzkiego: Sikanie do umywalki świadczy o inteligencji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów